Šiaulietis dviračiu ketina aplankyti 100 miesto objektų

Šiauliai vadinami dviračių miestu, todėl nieko keisto, kad čia užaugusiems žmonės ši transporto priemonė viena mėgstamiausių ne tik kaip susisiekimo priemonė, bet puikiai tinka ir kelionėms, pramogoms ar įdomioms akcijoms.

Dalius Lunskis gimė ir užaugo Šiauliuose. Jaunas vyras sugalvojo akciją „100 su dviračiu. Šiauliai“ ir jos metu ketina dviračiu aplankyti įvairias miesto vietas, o visu tuo pasidalinti su miestiečiai. Vietas, kuriose Dalius jau apsilankė galima matyti jo Facebook paskyroje.

„Nors dirbu banke, tačiau laisvalaikiu labai mėgstu sportuoti. Vienas iš mėgstamiausių laisvalaikio leidimo būdų – važinėjimas dviračiu. Būtent dviračiu dažnai stengiuosi prasukti pro mūsų miesto gatveles ir skersgatvius, kuriuose atrandu dar niekada nematytų objektų. Nusprendžiau, kad visa tai galiu įamžinti nuotraukose ir pasidalinti ir socialiniuose tinkluose. Visas aplankytas vietas pažymiu Google žemėlapyje. Taip žmonės gali matyti, kur jau lankiausi“ – pasakoja vaikinas.

Vis šiltėjantis pavasaris ypač patogus laikas kelionėms dviračiu ir tuo dažnai naudojasi šiauliečiai, tačiau Dalius savo idėją pradėjo įgyvendinti, kai apie dviračius dar niekas negalvojo: „Ši idėja gimė pačiame žiemos viduryje, kai už lango buvo dar labai daug sniego. Žiema nebuvo problema ir pirmąją vietą (Signatarų alėją) aplankiau ir įamžinau sausio 18 d. Tada susilaukiau daug aplinkinių žvilgsnių, nes kai kur pusnys siekė pedalus ir buvo sunku minti, tačiau man tai netrukdė džiaugtis laisve, kurią suteikia dviratis“.

Kol kas keliautojo sąraše 7 objektai: Lieporių parkas, Žaliūkių vėjo malūnas, Šiaulių arena, Šiaulių geležinkelio stotis, Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčia, Paminklas Jonui Murkai ir Vandentvarkos muziejus.

Dviratininkas planuoja, kad visus 100 objektų pavyks įamžinti per šiuos metus ir tikisi, kad ši iniciatyva paskatins šiauliečius dažniau važinėti dviračiu ir pažinti Šiaulius.

Šaltinis: null