Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre vyko konkūrų varžybos - Šiaulių gidas

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre vyko konkūrų varžybos

Šeštadienį Salduvės piliakalnio papėdėje vyko konkūrų varžybos, kurias jau kelerius metus organizuoja Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras. Į  varžybas atvyko raiteliai iš visos Lietuvos varžytis net keturiose rungtyse. Pagrindinę Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro  taurę antrus metus iš eilės iškovojo Gamtininkų centro atstovas Aivaras Bataitis su žirgu Dobilu. Antrąją vietą užėmė Ovidijus Janavičius su žirgu Bela, trečiąją vietą – Danielius Gutkauskas su žirgu Perloja.

Dviejų fazių rungtyje (kliūčių aukštis 100 cm) nugalėtoja tapo Iveta Janavičiūtė su žirgu Gazele, antrąją vietą užėmė Laura Didus su žirgu Pakalnute, trečiąją vietą užėmė Danguolė Lastauskaitė su žirgu Lotosu.

Atviros klasės rungtyje (kliūčių aukštis 80 cm)  nugalėjo Rūta Amontienė su žirgu Finėjumi, antroji vieta atiteko Ingridai Kiselienei su žirgu Ashley, trečiąją vietą užėmė Jurgita Vargalytė su žirgu Charlie-Vitz.

Jauniausių raitelių rungtyje (kliūčių aukštis 50 cm) pirmąją vietą iškovojo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro ugdytinė Emilija Žukaitė su žirgu Gomeliu, antroji vieta atiteko Ignui Šiurnai su žirgu Flora, trečioji vieta – Gamtininkų centro ugdytinei Militai Butkutei su žirgu Gučiu.

Labai norime padėkoti rėmėjams, prisidėjusiems organizuojant šias varžybas: sporto klubui „Miražas“ už paramą konkūrinėmis kliūtimis, Gretai Bataitienei, „Equi Ears.lt“ už nuostabius rankų darbo ausinukus žirgams, už prizus „Marstall Lietuva“. Įmonei „Ėdesys“ dėkoja žirgai už skanias morkytes. Taip pat labai ačiū nuolatiniam rėmėjui Robertui Joniškiui.

 

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro informacija

Šaltinis: null