Šiaulių moterų svajones pildys nemokamas mados ir grožio renginys ,,Design for life’’

Madingi drabužiai, kosmetikos priemonės, rankų darbo papuošalai ir visa galybė grožio – ar ne tai rasti po vienu stogu svajoja kiekviena moteris? Balandžio 15 dieną, Šiauliuose, „Šiaulių“ arenoje ši svajonė bus išpildyta. Ketvirtą pagal dydį miestą Lietuvoje aplankys nemokamas mados ir grožio renginys ,,Design for life’’. Daugiau nei 150 savo srities profesionalų nuo pat 10 valandos ryto užpildys visą „Šiaulių“ areną didžiausiu mieste mados ir grožio priemonių pasirinkimu.

 

Naujienos nuo drabužių iki kosmetikos

Balandžio 15 dieną nuo 10 iki 17 valandos  po ,,Šiaulių’’ arenos stogu vyksiantis mados ir grožio renginys neapsiribos ties jokia amžiaus grupe ar sfera – bus visko ir visiems. Čia atvyks dizaineriai, pristatantys naujausias pavasario/vasaros kolekcijas tiek vyrams, tiek moterims drabužių ir aksesuarų sferose. Kūrėjai, gaminantys vaikams drabužius, aksesuarus ir žaislus. Namų interjero ir detalių puoselėtojai, su Jūsų būstui ir jo  aplinkai skirtomis interjero detalėmis ir išskirtiniais gaminiais. Kosmetikos ir kūno grožio priemonių gamintojai patars, kaip rūpintis savo kūnu, puoselėti odą bei plaukus atšilus orams. Kitaip tariant, būsite aprūpinti nuo galvos iki kojų, o svarbiausia – Jūsų laikas prabėgs vietoje, kur bus pasiūlytas geriausias kainos ir kokybės santykis. Dėmesingai atrinkti renginio dalyviai Jus įkveps būsimiems sezonams ir visiškai atpalaiduos nuo galvos skausmo pavadinimu ,,Ką rengtis?’’.  Balandžio 15 dieną nuo 10 iki 17 valandos  po ,,Šiaulių’’ arenos stogu vyksiantis mados ir grožio renginys neapsiribos ties jokia amžiaus grupe ar sfera – bus visko ir visiems. Čia atvyks dizaineriai, pristatantys naujausias pavasario/vasaros kolekcijas tiek vyrams, tiek moterims drabužių ir aksesuarų sferose. Kūrėjai, gaminantys vaikams drabužius, aksesuarus ir žaislus. Namų interjero ir detalių puoselėtojai, su Jūsų būstui ir jo  aplinkai skirtomis interjero detalėmis ir išskirtiniais gaminiais. Kosmetikos ir kūno grožio priemonių gamintojai patars, kaip rūpintis savo kūnu, puoselėti odą bei plaukus atšilus orams. Kitaip tariant, būsite aprūpinti nuo galvos iki kojų, o svarbiausia – Jūsų laikas prabėgs vietoje, kur bus pasiūlytas geriausias kainos ir kokybės santykis. Dėmesingai atrinkti renginio dalyviai Jus įkveps būsimiems sezonams ir visiškai atpalaiduos nuo galvos skausmo pavadinimu ,,Ką rengtis?’’.

 

Renginyje – pramogos ir dovanos

Žaibiškai pamiltas renginys Šiaulių miesto gyventojus ir svečius vilios ne tik mados, grožio, sveikatos bei interjero naujienomis, tačiau ir specialiai rengiama programa. Mugės lankytojus pasitiks įvairios veiklos, kurios bus aktualios ir mažam, ir dideliam. Nuo 10 valandos startuosiantis vienos dienos renginys pirmuosius lankytojus pasitiks ir su dovanomis. Informaciniai mados ir grožio mugės  remėjai ,,Cosmopolitan’’ bei ,,Moteris’’ dalins leidinius pirmiesiems lankytojams.  Žaibiškai pamiltas renginys Šiaulių miesto gyventojus ir svečius vilios ne tik mados, grožio, sveikatos bei interjero naujienomis, tačiau ir specialiai rengiama programa. Mugės lankytojus pasitiks įvairios veiklos, kurios bus aktualios ir mažam, ir dideliam. Nuo 10 valandos startuosiantis vienos dienos renginys pirmuosius lankytojus pasitiks ir su dovanomis. Informaciniai mados ir grožio mugės  remėjai ,,Cosmopolitan’’ bei ,,Moteris’’dalins leidinius pirmiesiems lankytojams.

 

Nemokamame mados renginyje ,,Design for life’’ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų gausos po vienu stogu, bet ir dėl to, kad tai galimybė sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę Jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis. Pavasarinę nuotaiką kurs jauki aplinka ir muzika. Nemokamame mados renginyje ,,Design for life’’ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų gausos po vienu stogu, bet ir dėl to, kad tai galimybė sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę Jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis. Pavasarinę nuotaiką kurs jauki aplinka ir muzika.