Šiauliuose mados ir grožio kerus paskleis renginys ,,Design for life’’

Balandžio 30 dieną saulės miestą jau nuo 11 val pažadins išskirtinė mados ir grožio fiesta! Šiaulių arenoje iki pat 18 valandos po vienu stogu bus galima rasti visko: drabužių, aksesuarų, interjero detalių, tekstilės gaminių, prekių vaikams bei, žinoma, visą kosmetikos ir parfumerijos oazę! Į nemokamą renginį kviečiami visi miesto gyventojai ir svečiai – kažką sau čia ras kiekvienas!

Pasirinkimo gausa nustebins

Pavasariškai nusiteikusi nemokama mados ir grožio sąjunga paskutinį mėnesio savaitgalį ,,Šiaulių’’ areną sudrebins net 100 įvairiausių savo srities profesionalų. Nuo 11 val startuosiantis nemokamas renginys sutrauks kūrėjus ne tik iš Šiaulių, bet ir iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Čia jie siūlys masinėse parduotuvėse neparduodamus gaminius, kurių dauguma – kruopštus idėjos ir rankų darbo susijungimas. Nustebinsime dizaineriais, pristatančiais naujausias pavasario/vasaros kolekcijas drabužių ir papuošalų sferose.Kūrėjais, gaminančiais vaikams drabužius, aksesuarus ir
žaislus. Grožio priemonių atstovais, siūlančiais aukščiausią kokybę. Namų aplinkai skirtomis interjero detalėmis ir išskirtiniais gaminiais.

Nemokamame mados renginyje ,,Design for life’’ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų gausos po vienu stogu, bet ir dėl to, kad tai galimybė sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę Jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis. Pavasarinę nuotaiką kurs jauki aplinka ir muzika, tad nei nedvejok, jog balandžio 30 susitiksime Šiauliuose Šiaulių arenoje 11-18val.

Šaltinis: null