AktualuŠvietimas

Speciali stipendija – Automatikos ir elektros inžinerijos programos studentui

Alvydo Stulpino vienkartinė stipendija 2022–2023 m. m. pavasario semestre skirta Aurelijui Staškui, Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programos nuolatinių studijų trečio kurso (AEI20) studentui.

Verslininkas, visuomenės veikėjas, Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas jau ne vienerius metus skiria savo vardo stipendiją inžinerijos ir informatikos mokslus Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijuojantiems studentams, taip puoselėdamas ir plėtodamas mecenavimo kultūrą.

Stipendiją gavęs Aurelijus Staškus yra Šiaulių valstybinės kolegijos studentų mokslinės draugijos narys, jo studijų rezultatai – puikūs. Aurelijus į Šiaulius studijuoti atvyko baigęs Joniškio „Aušros“ gimnaziją.

Nuo 2022 m. studentas dalyvauja INOSTART projekte „Mobilaus logistinio roboto kinematinės ir autonominio valdymo sistemos optimizavimas“. Projektą kartu su kitais komandos nariais Aurelijus įgyvendino 2022 metais, atlikdamas praktiką UAB „ElCenergy“.

2022 m. rugsėjo 7 d. Chaimo Frenkelio konferencijoje „Šių laikų verslas istoriniuose iššūkiuose“ su lektoriumi Mariumi Kernagiu ir grupės draugais Džiljanu Benečiu, Mantu Arbačiausku ir Mantu Milnikovu Aurelijus buvo apdovanotas už pasiekimus minėtame INOSTART projekte.

2022 m. balandžio 28 d. tarptautinėje studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“ Aurelijus dalyvavo kaip antros sekcijos moderatorius ir skaitė pranešimą „Mobilaus logistinio roboto elektros pavarų valdymo optimizavimo galimybių analizė“.

2022 m. studentas kartu su komanda dalyvavo „Phoenix contact“ tarptautiniame konkurse Xplore 2023 Technology Award, kuriame jo komanda buvo atrinkta kaip viena iš 100 geriausių komandų pasaulyje.

2023 m. kovo pabaigoje su gausiu Šiaulių valstybinės kolegijos atstovų būriu Aurelijus dalyvavo karjeros ir studijų mugėje Vilniuje. Studentas kartu su grupės draugu Mantu Milnikovu pristatė moksleiviams Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomas inžinerijos mokslų studijas ir surengė techninių gebėjimų konkursą „Sukurk programą programuojamam loginiam valdikliui“.

Primename, kad Šiaulių valstybinės kolegijos inžinerinių programų studentai skatinami 200 eurų Ekonomikos ir inovacijų ministerijos stipendijomis.

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai