Sprukusį nuo policininkų, bėglį sustabdė šviesoforo stulpas

Praėjusią naktį, apie pusę ketvirtos nakties, Šiaulių apskrities policijos budėtojus pasiekė nuo Šiaulių į Telšius važiavusios sunkiasvorės automašinos vairuotojo pranešimas, kad jam, esančiam prie Kuršėnų, piktybiškai trukdo važiuoti BMW markės automobilis, kuris užvažiuoja į priekį ir staigiai stabdo ar sudaro kitas avarines situacijas, o Kelmės r., ties Kukečių seniūnija, BMW apsigręžė ir pasuko link Šiaulių.

Šiaulių prieigose minėtą automobilį pasitiko ir stabdė policijos pareigūnai. Tačiau transporto priemonės vairuotojas, net nestabtelėjęs, nurūko Tilžės gatve link miesto centro. Patruliai jį nusivijo, tačiau… nepasivijo. Bėglį sustabdė Tilžės ir Gardino gatvių sankirtoje stovėjęs gatvės apšvietimo stulpas – dėl didelio greičio nesuvaldytas BMW 530 XD trenkėsi į jį. Neblaivus 38 metų Akmenės rajono gyventojas atsidūrė ligoninėje. Jam nustatytas vidutinis girtumas. Medikai vyrui diagnozavo galvos ir stuburo sumušimus, smegenų sukrėtimą ir jis buvo paguldytas į Neurochirurgijos skyrių.

Šis Akmenės rajono gyventojas gerai pažįstamas vietiniams pareigūnams kaip nedrausmingas eismo dalyvis. Už tai, kad nepakluso policijos pareigūnų reikalavimui sustabdyti transporto priemonę, kad ne kartą vairavo neblaivus, kad neblaivus sukėlė eismo įvykį, jis buvo ne kartą baustas baudomis ir už tai yra praradęs teisę vairuoti.