Tarp geriausių šalies sveikatos apsaugos sistemos vadovų ir gydytojų – 2 šiauliečiai

Vilniuje apdovanoti geriausi sveikatos apsaugos sistemos vadovai ir gydytojai. Tarp 7 nominantų – net du šiauliečiai. Šiaulių miesto įstaigų vadovai apdovanojimus pelnė „Metų administratorius 2017“ ir „Metų proveržis 2017“ kategorijose. Pagerbti šiauliečiai sulaukė ir miesto mero dovanų.

Vilniuje įvyko jau penkioliktą kartą savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuojamo konkurso „Metų vadovas“ laureatų pagerbimo vakaras. Tarp gausiai susirinkusių svečių buvo valdžios institucijų atstovai, miestų merai, medicinos elitas. Iškilmingame vakare jau tradiciškai išdalytos septynios nominacijos.

Nominaciją „Metų administratorius 2017“ pelnė Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis.

Ilgametes tradicijas puoselėjanti Šiaulių centro poliklinika jau užsitarnavo pacientų pagarbą ir pasitikėjimą. Siekdama patenkinti vis didėjantį sveikatos paslaugų poreikį ir norėdama palengvinti jų prieinamumą, gydymo įstaiga nuolat plečia teikiamų paslaugų spektrą. „Siekdami teikti saugesnes ir kokybiškesnes paslaugas atnaujinome patalpas, poliklinikos materialinę bazę, įsigijome pačios moderniausios medicinos diagnostikos įrangos“, – pasakojo Centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis.

Nominacija „Metų proveržis 2017“ buvo įteikta Šiaulių ilgalaikio gydymo ir reabilitacijos centro direktorei Ingai Tamosinaitei.
Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras yra gydymo įstaiga, teikianti palaikomojo gydymo, slaugos ir paliatyviosios pagalbos paslaugas. Dažniausiai gydomi onkologinėmis, nervų sistemos, širdies ir kraujagyslių, kitomis ligomis sergantys pacientai, taip pat patyrusieji traumas.

„Siekiame būti geriausi. Dalis pacientų, pavyzdžiui, patyrę insultą ar traumas, padedami mūsų kompetentingų specialistų, po truputį stojasi ant kojų ir iš mūsų centro važiuoja į reabilitacijos įstaigas“, – sakė Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centro direktorė Inga Tamosinaitė.

Nominacijas pelniusių įstaigų vadovus pasveikino laureatų pagerbimo vakare dalyvavęs Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Apdovanojimų sulaukusiam Mindaugui Maželiui ir Ingai Tamosinaitei meras įteikė itin garbingas dovanas – Šiaulių miesto vėliavas.

Šaltinis: null