Teatro dienos proga pasveikinti aktoriai

Tarptautinę teatro dieną minintį Valstybinio Šiaulių dramos teatro kolektyvą pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Dviem aktoriams įteiktos solidžios Šiaulių miesto savivaldybės premijos – sėkmę atnešė vaidmenys Maria Irene Fornes dramoje „Dumblas“.

Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ Tarptautinę teatro dieną švenčiančią teatro bendruomenę ir jų publiką pasveikino miesto meras Artūras Visockas.

„Nuoširdžiai sveikinu teatralus ir visus su teatru susijusius žmones, jūsų darbas mūsų miestui labai svarbus. Per metus Valstybiniame Šiaulių dramos teatre parodoma apie 160 spektaklių, kuriuos aplanko trečdalis Šiaulių gyventojų. Ačiū jums už mūsų sielų judinimą“, – šiauliečių vardu dėkojo miesto meras.

Už puikiai įkūnytus vaidmenis Artūras Visockas įteikė Šiaulių miesto savivaldybės premijas. Jau įprasta, kad kasmet apdovanojami du teatralai – aktorius ir aktorė. Šį kartą įvertinti amerikiečių autorės Maria Irene Fornes dramoje „Dumblas“ (rež. Goda Palekaitė, Aaron Kahn (JAV) vaidinę artistai.

2018 metų Šiaulių miesto savivaldybės premijos po 1 500 eurų paskirtos Monikai Šaltytei-Dovydavičienei už Mae vaidmenį ir Antanui Venckui už Henrio vaidmenį.

Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriams ir personalo žmonėms taip pat buvo įteiktos Seimo padėkos, išdalyta gausybė kitų prizų ir apdovanojimų.

Iškilmingo geriausių metų teatralų pagerbimo vakaro svečius džiugino unikalaus, Lietuvoje analogų neturinčio kolektyvo NIKO – Naujų idėjų kamerinio orkestro koncertas. Charizmatiški atlikėjai žiūrovus įtraukė į profesionaliai atliekamos muzikos ir įspūdingų šviesų spektaklį.

Kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto įkurtas ansamblis šiandien yra ypač mėgstamas klausytojų ir labai palankiai įvertintas kritikų už originaliai atliekamą moderniąją klasikinę muziką.

Šaltinis: null