„Telia Lietuva“ Šiauliuose planuoja sukurti 150 naujų darbo vietų

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su bendrovės „Telia Lietuva“ Šiaurės regiono stambaus ir viešojo sektoriaus padalinio vadovu  Vyčiu Lembučiu. Telekomunikacijų kompanijos atstovas miesto vadovą informavo apie naujo padalinio atidarymą, kuriame per  ateinančius 3 metus numatoma sukurti 150 naujų darbo vietų.

Pasak Vyčio Lembučio, jau vasario 26 dieną „Telia Lietuva“ Šiauliuose atidarys savo informacinių technologijų padalinį. Bendrovė planuoja IT kompetencijų centre, kuris įsikūrė Dvaro gatvėje, buvusiose TEO patalpose, sukurti pusantro šimto naujų darbo vietų.  Netrukus Šiauliuose startuos iniciatyva „Telia IT akademija“, tikimasi užmegzti glaudžius ryšius su Šiaulių universitetu, Šiaulių valstybine kolegija, kitomis švietimo įstaigomis. Šiauliai turėtų tapti IT specialistų traukos centru.

Anot Šiaulių miesto mero Artūro Visocko, Šiauliai tikrai yra verti didžiojo verslo pasitikėjimo.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad tokia bendrovė siekia investuoti ne tik Vilniuje ar Kaune, bet patikėjo Šiaulių galimybėmis. Tai rodo ne trumpalaikį norą vystyti verslą, o orientavimąsi į ilgalaikes vertybes ir valstybinį požiūrį“, – kalbėjo Artūras Visockas.