AktualuSportas

Vandens pramogos – batutai, vandenlentės, dviračiai – vos keli kilometrai nuo Šiaulių

Tikra vasara – vasara prie ežero!

Vos keli kilometrai nuo Šiaulių, Kairiuose, įsikūręs FOX wakepark lankytojams siūlo fantastiškas vandens pramogas.

Čia galėsite pasinerti į gaivų ežero vandenį, paragauti šviežios picos medžių šešėlyje ar su draugais šėlti ant vandens batutų!

Žalioje medžių paunksmėje, ant nuostabaus ežero kranto įsikūrusi pramogų vieta patiks pramogaujantiems ir su šeima, ir su draugų kompanija.

Per 10 metų Šiauliuose vandenlenčių sportas stipriai išpopuliarėjo, susibūrė bendruomenė, vandenlentes išbando net vaikai! FOX wakepark sukaupęs didžiulę patirtį šiuoje srityje garantuoja geriausią šių pramogų kokybę. Nemokančius visuomet apmoko, pataria, padeda ir padrąsina, tad visiems apsilankiusiems nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Vandens pramogų zoną atidarę Kairiuose, FOX wakepark pernai pasiūlė tai ko aplink Šiaulius dar nebuvo – vandens batutus! Ši pramoga susilaukė milžiniško populiarumo.
Batutų parko darbo laikas 12 – 20 val. Į batutą lankytojai įleidžiami sesijomis kas valandą (pirma sesija – 12 val. paskutinė – 19 val.). Atvykti reikia bent 30 min. iki norimos sesijos pradžios.
Lankytojai įleidžiami nuo 6 metų su pilnamečio, atsakingo asmens, palyda. Vienas lydintis asmuo gali vestis pramogauti šešis vaikus. Nuo 12 iki 18 metų vaikai gali pramogauti su tėvelių leidimu.

O po šėlionių vandenyje tikrai norėsis užkąsti! Tad čia pat, kavinukėje, prisėskite medžių pavėsyje ir gardžiuokitės ką tik Forneza pickepėje iškeptomis picomis!

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai