Vinco Kudirkos progimnazijos šventė sujungė visą bendruomenę

Kiekvieną pavasarį, gegužės mėnesį, Vinco Kudirkos progimnazijoje susitinka mokiniai, jų tėvai ir mokytojai. Tas susitikimas visada yra džiugus – tai šventė, kai nebekalbama apie nesėkmes, taisytinus dalykus, o džiaugiamasi pasiekimais, drauge linksminamasi, pramogaujama. Šiemetinis
mokyklos bendruomenės susitikimas buvo ypatingas – tai baigiamasis mokyklos 85-mečio akordas.

Šventei ruošėsi visi: ir mokytojai, ir mokyklos darbuotojai, ir mokiniai, noriai talkino tėveliai. Kadangi Lietuvoje labai įnoringi orai, tai švęsti buvo nuspręsta pačioje mokykloje. Svečiams buvo paruoštos net septynios užduočių stotelės: Kino filmų studija, darbščiųjų rankų stotelė „Akys pamatys, rankos padarys“, „Pavasario žiedų“ stotelė, kurioje svečiai rašė linkėjimus mokyklai, o stotelėje „Mes už švarią žemę“ buvo galima ne tik paskanauti apelsinų, citrinų, kivių, bet ir išmokti pasidaryti ekologišką valymo priemonę. Toliau kelias vingiavo pro „Gėlių“ stotelę, kurioje reikėjo savo šeimos narius pavaizduoti gėlėmis. Paskutinis keliautojų laukęs punktas – „Bočia“ ir „Petankė“, kur savo jėgas galėjo išbandyti ir maži, ir dideli.

Skambučiui nuskambėjus tėveliai, broliai, seserys rinkosi aktų salėje pažiūrėti kudirkiečių koncerto (publikai pasirodė net ir trumpakelniai priešmokyklinukai!). Po koncerto visi buvo pakviesti pasivaišinti keksiukais, kuriuos kepė mokinių mamos ir vyresniųjų klasių mergaitės.

Rita Samoškienė