AktualuSportas

Vos keli kilometrai nuo Šiaulių – vandens pramogų oazė

Pajusti vasarą – tai išmėginti kažką naujo, pasinerti į gaivų ežero vandenį, paragauti šviežios picos medžių šešėlyje ar su draugais šėlti ant vandens batutų!
Visas šias pramogas siūlo FOX wakepark įsikūręs vos keli kilometrai nuo Šiaulių, Kairiuose.

Žalioje medžių paunksmėje, ant nuostabaus ežero kranto įsikūrusi pramogų vieta patiks pramogaujantiems ir su šeima, ir su draugų kompanija.

Per beveik 10 metų Šiauliuose vandenlenčių sportas stipriai išpopuliarėjo, susibūrė bendruomenė, vandenlentes išbando net vaikai! FOX wakepark sukaupęs didžiulę patirtį šiuoje srityje garantuoja geriausią šių pramogų kokybę. Nemokančius visuomet apmoko, pataria, padeda ir padrąsina, tad visiems apsilankiusiems nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Vandens pramogų zoną atidarę Kairiuose, FOX wakepark šiemet pasiūlė ir tai, ko iki šiol Šiauliuose nebuvo – vandens batutus! Čia šėlti gali ir dideli, ir maži.
Batutų parko darbo laikas 12 – 20 val. Į batutą lankytojai įleidžiami sesijomis kas valandą (pirma sesija – 12 val. paskutinė – 19 val.). Atvykti reikia bent 30 min. iki norimos sesijos pradžios.
Lankytojai įleidžiami nuo 6 metų su pilnamečio, atsakingo asmens, palyda. Vienas lydintis asmuo gali vestis pramogauti šešis vaikus. Nuo 12 iki 18 metų vaikai gali pramogauti su tėvelių leidimu.

O po šėlionių vandenyje tikrai norėsis užkąsti! Tad čia pat, kavinukėje, prisėskite medžių pavėsyje ir gardžiuokitės ką tik Forneza pickepėje iškeptomis picomis!

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai