8-oji knygų mugė ir „Bulvaro dūdų“ koncertas sutraukė minią smalsuolių

Šiauliuose jau aštuntą kartą šurmuliavo knygų mugė. Idėja atvirtoje erdvėje – P. Višinskio aikštėje – rengti tokią akciją gimė kartu su renginių festivaliu „Bulvaro vasaros mozaika“ prieš aštuonerius metus. Kasmet per 20 leidyklų į mugę sukviečia ją organizuojanti Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

bulvaro dudos(1)Šiais metais savo paviljonus aikštėje išrikiavo 21 leidykla iš visos Lietuvos. 7 iš jų – šiauliečių įmonės (kartu su „Žiburio“ knygynu).

Per pietus mugėje apsilankiusiems šiauliečiams ir svečiams koncertavo miesto pučiamųjų orkestras, vadovaujamas Gedimino Brūzgos.

„Labai džiaugiuosi, kad mums pavyksta išlaikyti šią tradiciją ir kiekvienos vasaros pradžioje pakviesti šiauliečius susipažinti su įvairių leidyklų leidiniais, įsigyti knygų leidėjų kainomis. Labai vertinu tai, kad sėkmingai bendradarbiaujame su „Saulės“ koncertine įstaiga ir jos kolektyvas – pučiamųjų orkestras – sukuria mugėje išties šventinę nuotaiką“, – kalbėjo bibliotekos direktorė Irena Žilinskienė.

Nuotraukų galerija.

Knygų mugėje netrūko ir daugiau atrakcijų. Biblioteka surengė poezijos popietę, o vakarop – renginį vaikams „Knygvežiukas“. Renginio metu vyko žaidimai, viktorina, kitos linksmybės.