AktualuVerslas

Populiariausia mados ir grožio mugė grįžta: sukvies jau šį sekmadienį Šiaulių arenoje

Rugpjūčio 15 d., sekmadienį, Šiaulių arenoje rinksis mados mylėtojai – nuo pat ryto čia vyks viena populiariausių šalyje mados ir grožio mugių DESIGN FOR LIFE. Mugės lankytojus pasitiks ne tik didieji išpardavimai, Lietuvos mados ir grožio kūrėjai, bet ir naujausios rudens kolekcijos, lauks dovanos.

„Lietuvoje kuriančius ir gaminančius prekės ženklus dažnai matome tik internete, tad ir prekes galime įsigyti tik internetu, retas jų turi fizines parduotuves į kurias galime atvykti gyvai. Šiuo atveju mugės sukuria išskirtinę galimybę gyvai susipažinti su populiarių drabužių bei grožio prekių kūrėjais, išgirsti gyvų rekomendacijų bei patarimų. Be to, mugėje patikusius drabužius ir avalynę galima vietoje pasimatuoti, apžiūrėti iš arti, įsiverti kokybę. Čia mugėse gyvai susitinkame su jau pamiltais, puikiai žinomais prekių ženklais, o taip pat atrandame ir naujų kūrėjų, naujų favoritų“ – sako mugės organizatoriai Festivus.

Gera žinia ta, kad šį sekmadienį nuo 10 iki 17 valandos Šiaulių arenoje vyksiančioje mugėje DESIGN FOR LIFE galėsite įsigyti ir šio vasaros sezono prekių su nuolaidomis, ir pasimatuoti naujų kolekcijų gaminių, pasiruošti naujam rugsėjo startui. Mugės lankytojų lauks stilingi artėjančio rudens sezono drabužiai, dar niekur nematyti aksesuarai ir papuošalai, aktualiausios grožio priemonių naujienos, rankinės, avalynė, rankų darbo tekstilės gaminiai, namų dekoracijos ir interjero detalės bei įvairiausi kvapai ir aromatai. Dalyviai mugės metu žada ir išskirtinių nuolaidų.

„Taip pat planuojame ir vaikiškų prekių asortimentą, tad DESIGN FOR LIFE mugė – puiki proga vienoje vietoje rasti ir įsigyti išskirtinių prekių vaikams ir paruošti juos artėjantiems naujiems mokslo metams, kurie jau visai čia pat“, – priduria mugės organizatoriai.

Žinoma, nebus pamirštos ir dovanos. Tik atvykus į mugę, pirmuosius mugės lankytojus pasitiks žurnalai „Prie kavos“ ir kitos staigmenos.

Žinomiausius stiliaus ir grožio kūrėjus bei mados mylėtojus Šiaulių arena suburs rugpjūčio 15 d., sekmadienį, 10–17 val. adresu J. Jablonskio g. 16, Šiauliai. Įėjimas NEMOKAMAS.

Renginio naujienas sekite: https://www.facebook.com/events/251969676386269

Ir nors nuo liepos 1-osios Lietuvoje buvo atšauktas karantinas, vis tik griežti reikalavimai renginiams išliko. Vadovaujantis LR Vyriausybės nurodymais, į renginius, kuriuose nėra sėdimų vietų, patekimas galimas su Galimybių pasais, tad lankytojų prašoma nepamiršti su savimi turėti galimybių pasą. Itin paprastai Galimybių pasą išsiimti galima šioje nuorodoje: https://gp.esveikata.lt/

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai