AktualuŠvietimas

Prasideda papildomas priėmimas: stojantiesiems į VU Šiaulių akademiją – valstybės finansuojamos vietos ir net 300 eurų stipendijos!

Džiugi žinia galvojantiems apie studijas: dar galima suspėti į universitetinių studijų traukinį – rugpjūčio 13–16 d. vyks papildomas priėmimas, kurio metu dar galima pateikti prašymą studijuoti Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje (VU ŠA). Pateikusieji prašymus pretenduos ir į valstybės finansuojamas studijų vietas (papildomai skirta valstybės finansuojamų vietų!).

Papildomas priėmimas – ypač puikus šansas norintiems studijuoti pedagogines studijų programas ir pretenduoti į papildomai skirtas valstybės finansuojamas studijų vietas, kuriose visą studijų laikotarpį kas mėnesį bus mokama net 300 eurų stipendija!

Stojantieji prašymus dalyvauti papildomo priėmimo etape turi teikti LAMA BPO sistemoje (https://bakalauras.lamabpo.lt/) rugpjūčio 13–16 d. Pažymėtina, jog bus galima keisti pasirinkimus,  nepriklausomai, kokie buvo pagrindiniame priėmimo etape.

Papildomo priėmimo metu galima rinktis šias paklausias VU ŠA bakalauro studijų programas:

Programų sistemos (kas mėnesį visus studijų metus mokama 200 eurų stipendija),

Anglų filologija,

Ekonomika,

Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas (kas mėnesį mokama 300 eurų stipendija),

Specialioji pedagogika ir logopedija (kas mėnesį visus studijų metus mokama 300 eurų stipendija),

Muzikos pedagogika (kas mėnesį visus studijų metus mokama 300 eurų stipendija),

Kūno kultūra ir sporto pedagogika (kas mėnesį visus studijų metus mokama 300 eurų stipendija).

Stojantieji į pedagogines studijų programas papildomo priėmimo etape privalo dalyvauti motyvacijos vertinime (tiems, kas jo nelaikė pagrindiniame etape), kuris vyks prašymų teikimo metu rugpjūčio 14–16 d. Tiems stojantiesiems, kurie motyvacijos vertinimą laikė pagrindiniame etape, jo laikyti iš naujo nereikės.

Papildomas priėmimas – puiki galimybė rinktis patrauklias pedagogines ir kitas paklausias darbo rinkoje studijų programas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje! Nepraleiskite savo šanso!

Daugiau informacijos: https://www.sa.vu.lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos

Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos informacija

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai