Užkietėjusi pažeidėja vėl atsidūrė pareigūnų rankose

Dalis asmenų vis dar įsigyja ir rūko kontrabandos būdu į Lietuvą patenkančias cigaretes. Visuomenės apklausos rodo, kad kontrabandos tema bendruomenėse dar pakankamai toleruojama. Pareigūnai kovodami su šiuo reiškiniu nuolat vykdo reidus.

Antradienį (lapkričio 24 d.) Radviliškyje buvo vykdoma sustiprinta policinė priemonė skirta teisės pažeidimams susijusiems su akcizais apmokestintų prekių neteisėta apyvarta. Šios priemonės metu, Radviliškio mieste, Vydūno gatvėje, vakare pareigūnai pastebėjo moteriškę, kuri nešėsi didelį sportinį krepšį. Prevencijos padalinio pareigūnai iškart atpažino, kad tai 42 metų  radviliškietė, jau gerai žinoma dėl nelegalios prekybos kontrabandinėmis cigaretėmis. Pareigūnų nuojauta neapgavo ir šį kartą, apžiūrėjus krepšio turinį, jame buvo rasta 300 pakelių cigarečių „NL New Line“, 100 pakelių cigarečių pakelių „NZ Gold Superslims“ ir 100 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“, pažymėtų  Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Dėl padaryto pažeidimo policijos komisariate pradėta administracinė teisena, o pažeidėjai gresia tūkstantinė bauda su prekių konfiskavimu. Radviliškietė anksčiau ne kartą yra bausta už tokio pobūdžio pažeidimus.

 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija