Angelų Sargų dienos proga studentai nustebino policininkus

Spalio 2-oji – ypatinga diena policininkams. Šią dieną minima Angelų sargų (Policijos) diena. Kaip rašoma Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymo Aiškinimo rašte, „Angelai sargai – Dievo žinia žmogui, o konkrečiai šiuo atveju – pareigūno misija – rūpintis savo ir visuomenės ramybe, siekti susitaikymo, taikos, užtikrinti žmogaus saugumą“, todėl policininkai už tokį savo darbą yra tapatinami su angelais sargais ir nusipelno atminimo dienos.

Ne naujiena, kad Šiaulių valstybinė kolegija jau ne vienus metus bendradarbiauja su Šiaulių apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, tad mes, Organizacijos komunikacijos studijų programos 3 kurso studentų grupelė, kartu su dėstytoja Jurgita Maciene nusprendėme šiais metais policininkus pasveikinti kitaip, nei lig šiol yra tekę. Idėją sugalvojome greitai, pasiskirstėme veiklomis ir, nieko nelaukdami, pradėjome
darbus. Filmuotą sveikinimą policininkams kūrėme įtraukdami ne tik kolegijos bendruomenę, bet ir Šiaulių miesto gyventojus. Sveikinimo žodį tarė Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Saulius Palepšaitis. Išėjus į viešumą, užkalbintiems Šiaulių
miesto gyventojams daug aiškinti, ką darome, nereikėjo, kiekvienas turėjo, ką pasakyti ar tiesiog padėkoti policininkams už jų darbą.

Tikimės, kad mūsų sukurtas filmuotas sveikinimas pradžiugins policininkus Angelų sargų dieną ir sukurs šventinę nuotaiką.

Organizatorių vardu
OK15 grupės studentė Ieva Paulauskaitė