Apie šiandienos specialistui reikalingas kompetencijas diskutuota su Robertu Dargiu

Penktadienį Šiaulių valstybinėje kolegijoje lankėsi Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

DSC09642 (1)Susitikime su kolegijos studentais ir dėstytojais buvo diskutuojama apie verslo ir aukštojo mokslo situaciją šalyje, darbo rinkai įtakos turinčius pramonės pokyčius, tinkamo darbuotojų išsilavinimo svarbą.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas savo kalboje atkreipė dėmesį, kad, norėdami išlikti konkurencingais ir patraukliais sparčiai kintančioje aplinkoje, privalo persiorientuoti ir prisitaikyti visi: tiek aukštosios mokyklos ir darbdaviai, tiek studentai ir dėstytojai. Šiuolaikinių technologijų laikotarpis apskritai keičia supratimą apie žmogų, jo vietą ir vertę darbo pasaulyje.

Dargis skatino studentus ugdyti savyje kūrybiškumą, nebijoti reikšti ir, svarbiausia, įgyvendinti idėjas bei nuolat kaupti žinias, tapsiančias tolesnio gyvenimo pagrindu. Svečias akcentavo, kad šių dienų darbdaviui kur kas labiau rūpi išskirtinės būsimo darbuotojo asmeninės savybės, praktiniai įgūdžiai ir sugebėjimas kurti realią pridėtinę vertę nei įgytas diplomas ar kokie pažymiai surašyti jo priedėlyje.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento R. Dargio teigimu, „jauniems žmonėms reikia drąsiai žvelgti į ateitį, nebijoti reikšti idėjas ir būtinai ugdyti savyje lyderį“.