Pasveikinti Baltijos krepšinio lygos čempionai

Šiaulių Savivaldybėje pagerbti Baltijos krepšinio lygos finale pergalę iškovoję ir trečią kartą iš eilės čempionų vardus apgynę Šiaulių krepšinio komandos „Šiauliai“ krepšininkai. Į susitikimą su miesto vadovu atvykę sportininkai atsigabeno ir pagrindinį lygos trofėjų – įspūdingą čempionų taurę.

bbl03 (1)Komandos krepšininkus, vadovus ir personalą pasveikinęs Šiaulių meras už sukurtą krepšinio šventę dėkojo visų miesto gyventojų vardu.

„Puikus žaidimas, puiki kova! Linkiu tokios pakilios ir kovingos dvasios visą likusį sezoną. Nors komanda labai jauna, tačiau tikrai energinga, tikiu, kad jūs žiūrovams padovanosite dar daug gražių rungtynių“, – sakė Artūras Visockas.

Komandos kapitonui Gintarui Leonavičiui Šiaulių meras įteikė ypatingą dovaną – miesto simbolio Šaulio statulėlę.

Balandžio 9-ąją sukanka lygiai metai, kai A. Visockas buvo inauguruotas Šiaulių meru, tad komandos atstovai juokavo, kad stengsis tokia proga nepalikti miesto vadovo be dovanos, bandys išplėšti gražią pergalę svarbioje dvikovoje su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.

Šiaulių krepšinio komandos atstovai padėkojo miesto vadovui ne tik už moralinį palaikymą, bet ir už finansinę paramą. Savivaldybės skirtos lėšos sudaro nemažą dalį komandai išlaikyti reikalingo biudžeto.

Šaltinis: null