Be šilto stogo – šiltų namų nebus

Stogo konstrukcija viena iš brangiausių namo dalių. Pagal instrukcija apšiltintas stogas ne tik saugu mūsų namų šilumą, tačiau ir taupo mūsų pinigus šildymo išlaidoms.

Pasirinkus teisingas medžiagas ilguoju laikotarpiu ne tik sutaupysite, tačiau ir būsite ramūs dėl savo namų saugumo.

Šiltinant savo stogą ROCKWOOL mineralinę akmens vatą pasieksite A+ klasės reikalavimus bei būsite užtikrinti dėl ekologiško sprendimo.

Akmens vata nedegi iki 1000 laipsnių temperatūros.

Naujo namo įrengimas ir persikėlimas didelė šventė kiekvienai šeimai. Dažnai džiaugsmas neleidžia pagalvoti apie galimus pavojus.

Gaisras iš mūsų atima viską. Akmens vata yra nedegi ir atspari aukštoms temperatūroms. Jos naudojimas padidina pasyvią pastato apsaugą nuo gaisro. 

Akmens vatos nedegumo savybės (aukščiausia atsparumo ugniai A1 klasė) gerina pastatų priešgaisrinės saugos lygį. 

Geros klimato savybės

Temperatūra namuose vienas iš svarbiausių komforto elementų. ROCKWOOL izoliacija yra labai elastinga, todėl gerai apsaugo nuo temperatūros svyravimo.

Žiemos metu tinkamai įrengtas stogo šildymas mažina mūsų šildymo kaštus, namuose ilgiau išlaikoma šiluma. Šiltuoju metų laikotarpiu akmens mineralinė vata apsaugo namus nuo didelės saulės kaitros, todėl namuose mažiau tvanku, taupomos išlaidos A+ klasės namo vėdinimui.

Efektyvus triukšmo slopinimas

Medžiagos tankumas svarbus garso izoliacijos parametras. Akmens vatos gaminių tankumas užtikrina gerą akustinę kontrolę plačiame garso dažnių diapazone. Namai daugeliui iš mūsų yra ramybės vieta, todėl gera garso izoliacija didina komforto lygį.

Ekologiški ateities sprendimai

Draugiški sprendimai aplinkai yra mūsų saugios ateities būtinybė. Akmens vata išgaunama naturaliu procesu iš atsinaujinančios ir perdirbamos medžiagos.

Akmens vata šiltinimo sprendimams naudojama daugiau kaip 60 metų. Tai ne tik populiari izoliacinė medžiaga, bet ir per ilgą laikotarpį išbandyta pačiais įvairiausias tyrimais dėl medžiagos saugumo žmogui.

Ką svarbu žinoti apie šlaitinio stogo šiltinimą?

Net pati geriausia šiltinimo medžiaga nebus efektyvi, jeigu montavimo metu nebus laikomasi instrukcijų. Stogo šiltinimas ROCKWOOL akmens vatos gaminiais yra nesudėtingas.

Montuojant akmens vatą labai svarbu atpjauti 1-2 cm didesnius gabalus nei atstumas tarp karkaso elementų. Mineralinė akmens turi būti įspraudžiama tarp gegnių. Per didelis laisvumas yra klaida, kuri padidins šilumos nuostolius.

Sudėjus pirmą šilumos izoliacijos sluoksnį, kuris tvirtai prigludęs prie medinės palėpės konstrukcijos, antrasis sluoksnis montuojamas po gegnėmis, įrengiant karkasą kita kryptimi.

Pagrindinės montavimo klaidos yra per didelis arba per mažas laisvumas. Naudojamas neaštrus peilis, kuris trukdo gražiai sujungti lapus.

Daugiau informacijos skaitykite: rockwool.lt 

Rekomenduojami video
Taip pat skaitykite: