Daugiau nei 150 stiliaus ir grožio kūrėjų šį sekmadienį atvyksta į Šiaulių areną

Spalio 18 dieną Šiauliuose – išskirtinis sekmadienis. Į Šiaulių areną atvyksta visų pamėgta mados ir grožio mugė „Design for life“. Laikantis visų saugumo reikalavimų, į areną sukvies daugiau nei 150 stiliaus ir grožio industrijos kūrėjų bei gamintojų. Naujos rudens – žiemos kolekcijos, mados perlai, susitikimai su čia pat esančiais kūrėjais ir dizaineriais, gyvi patarimai, nuolaidos ir malonumai grožio apsuptyje – visa tai jau šį sekmadienį lauks Šiaulių arenoje.

Atvyksta Lietuvoje žinomi prekių ženklai

Mugėse galime atrasti visiškai naujus, dar nematytus prekės ženklus, tačiau taip pat čia susitinkame ir jau su pamiltais, žinomais gamintojais, kurių produktus paprastai galime užsisakyti tik internetu. Sekmadienį turėsime galimybę vienai dienai persikelti iš interneto ir ne tik įsigyti prekių tiesiogiai iš gamintojų ir kūrėjų, bet ir išgirsti gyvų patarimų, pasimatuoti patikusius drabužius, aksesuarus.

Šiaulių arenoje netrūks nei naujų pažinčių, nei susitikimų su jau pamiltais prekių ženklais. Nuo 10 iki 17 valandos vyksiančioje mugėje pasimatysime su originalių rankinių kūrėja Garbanota, vaikiškų prekių kūrėjais Knitas ir Buboo, aromaterapinius produktus visai šeimai kuriančia Aromáma, žinomu rankinių prekės ženklu Mocca, juvelyrais Adele Dagyte, Freaky Fox ir daugeliu kitų.

Virš150 drabužių ir aksesuarų kūrėjų vienoje vietoje

Viso mugėje dalyvaus per 150 kūrėjų ir gamintojų. Šiaulių areną užpildys stilingi drabužiai bei aksesuarai. Pasitiks naujausios paltų, suknelių, kostiumėlių, laisvalaikio drabužių kolekcijos, rankų darbo aksesuarai. Taip pat didelis dėmesys bus skiriamas ir vaikiškam asortimentui, judesių nevaržantiems, kokybiškiems drabužiams, kepurėms bei šalikams.

Abejingų nepaliks ir malonių kvapų naujienos. Dėmesį trauks išskirtiniai namų kvapai, namų jaukumą kuriančios interjero detalės, aromaterapinės žvakės. Grožio bei kosmetikos gamintojai palepins natūraliais produktais, pristatys grožio naujienas, patars kaip pasirūpinti ir prižiūrėti odą šaltuoju metų laiku. Gamintojai dalinsis ilgamete patirtimi.

Tik atvykus lankytojus pasitiks dovanos

Nemokamu įėjimu bei didele gamintojų įvairove stebinanti mugė „Design for life“ pirmuosius savo lankytojus pasitiks su dovanomis. Lankytojų lauks nemokamai dalijami žurnalai ir kitos staigmenos. Duris Šiaulių arena atvers spalio 18 dieną, sekmadienį, nuo 10 iki 17 valandos.

Renginio naujienas sekite: https://www.facebook.com/events/646429149526126

Šioje nuorodoje taip pat rasite ir lankytojų registraciją, tai lyg nemokamas bilietas į renginį, laikantis visų saugumo ir naujausių SAM reikalavimų. Užsiregistravus iš anksto, atvykus papildomai registruotis jau nebereikės. Kad galėtume smagiai ir saugiai leisti mugėje laiką, lankytojų ir dalyvių prašoma dėvėti burną bei nosį dengiančias apsaugines kaukes. Renginio organizatoriai patikina, jog rūpindamiesi visų saugumu, mugėje užtikrins reikalingus atstumus, bus nuolat dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, termovizoriumi matuojama temperatūra, arenoje bus lengvai pasiekiamo dezinfekcinio skysčio.