Didelius ir mažus Šeimos dienoje suvienijo robotų varžybos

Jau keletą metų iš eilės gegužė skelbiama šeimos mėnesiu. Šiandienos šeima kaip ir visa visuomenė neįsivaizduojama be technologijų pritaikymo buityje, darbe, ugdyme(si). Puiku, kai pavyksta išlaikyti dermę tarp laiko, skiriamo bendravimui su artimaisiais ir naudojimosi technologijomis. Vis pasigirsta nerimo balsų, kad technologijos atitolina žmones, vis mažiau laiko leidžiama su šeima, aktyviai ir sveikai gyvenama. „Saulėtekio“ gimnazija, kuri yra viena daugiausiai pasiekusių robotikos bei išmaniųjų technologijų srityje, gimnazija ne tik Šiaulių mieste, bet ir visoje Lietuvoje, paneigdama nuogąstavimus gegužės 27 d. visus robotikos entuziastus ir išmaniųjų technologijų gerbėjus pakvietė į Šeimos dieną su IT „Robotikos blic turnyrą Lemonos taurei laimėti“, kuris vyko prekybos centre „Rimi“. „Saulėtekio“ gimnazijai renginį organizuoti padėjo ir pagrindinį prizą įsteigė UAB „Lemona“, Šiaulių robotikos klubas bei Šiaulių prekybos centras „Rimi“.

Turnyrą pradėjo ir sveikinimo bei atidarymo žodžius tarė UAB „Lemona“ direktorius Rolandas Gasickas bei Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos formaliojo skyriaus vedėjas Malik Agamalijev. Vėliau vyriausiasis turnyro teisėjas „Saulėtekio“ gimnazijos informacinių technologijų mokytojas Ričardas Gečas pristatė visą varžybų eigą bei taisykles.

Renginio metu gausus būrys žiūrovų stebėjo ne tik robotų kovas, bet kartu su „Saulėtekio“ gimnazistais išbandė „Piešimą su robotais“, 3D pieštuko galimybes, sudalyvavo robotų futbolo varžybose.

Susirinkusieji tai pat galėjo pasigrožėti „Saulėtekio“ gimnazistų kartu su dailės mokytoja Rasa Prišmontiene sukurtais meniniais darbais: „Led (-inės) panelės“, „Begalybės veidrodžiai“.

Na, o kokios varžybos be nugalėtojų? Štai jie:

Mini sumo
1.    Sumo pievagrybis,  Tomas Sobutas, Šiaulių robotikos klubas
2.    SumoFighter420, Paulius Balčiūnas, Šiaulių “Saulėtekio” gimnazija
3.    Doremix, Rolandas Stonys, Šiaulių Jaunųjų technikų centras


LEGO SUMO
1.    Demonas, Benas Čeilitka, Balsių pagrindinė mokykla, Pakruojo r.
2.    Bulius, Jokūbas Buta, Išmanioji mokykla
3.    Robozauras, Gvidas Šumskis, Balsių pagrindinė mokykla, Pakruojo r.


Linijos sekimas
1.    Raketa, Mantas Valentinas, Šiaulių „Saulėtekio” gimnazija
2.    CH8-Turbo, Paulius Balčiūnas, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija
3.    Flowow, Karolis Kundrotas, Šiaulių „Saulėtekio” gimnazija


LEGO linijos sekimas
1.    Vulkanas, Valdas Petrukonis  , Šiaulių Jaunųjų technikų centras
2.    RCX17, Virgilijus Borisas, Šiaulių Jaunųjų technikų centras
3.    Zigzag, Karolis Bulaitis, Balsių pagrindinė mokykla, Pakruojo r.

Renginys sulaukė didelio susidomėjimo, manome, kad puikiai pavyko įgyvendinti sumanymą – pristatyti susirinkusioms šeimoms išmaniųjų technologijų naudą, jų teikiamas galimybes, parodyti, kaip kartu bendradarbiaujant šeimoje galima pasiekti puikių rezultatų ir turiningai bei netradiciškai praleisti poilsio dieną. Tikimės, kad turnyras taps tradiciniu, kad kiekvieną gegužę rinksimės kartu su šeimomis sužinoti technologijų naujovių bei pasitikrinti savo jėgas. Sveikiname turnyro laimėtojus ir prizininkus, linkėdami skirti laiko ir savo šeimoms. Juk šeima – svarbiausia, ką mes turime.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos mokytoja Vilma Vaitekutienė

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: