Diskutuokime, kokį paminklą statysime Tautos laisvei Šiauliuose?

Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama Šiaulių miesto integruotą teritorijų vystymo programą, pradeda projekto „Paminklas TAUTOS LAISVEI Prisikėlimo aikštėje, Šiauliuose“ įgyvendinimą. Visi, kam aktualu, kokį paminklą pastatysime, kviečiami į susitikimus–diskusijas, kur kartu ieškosime atsakymo – kaip apibrėžti sąvoką TAUTOS LAISVĖ, ką ji reiškia kiekvienam iš mūsų, kuo turi vadovautis paminklo kūrėjai, kad pateisintų šiauliečių, ir ne tik jų, lūkesčius.

 Koks turėtų būti paminklas TAUTOS LAISVEI? Kokių lūkesčių turi Šiaulių valdžia ir eiliniai šiauliečiai? Ar pakankamai aiškiai esame atsakę sau į šiuos klausimus?

Paminklo TAUTOS LAISVEI kūrėjus, visus, kas nėra abejingas, kaip įamžinsime mums visiems brangius dalykus, kviečiame į susitikimus. Diskutuokime, ginčykimės, spręskime.

Renginių programa:

Susitikimas–diskusija su prof. Algiu Vyšniūnu, kuris pristatys ĮPAMINKLINIMO TRADICIJAS IR TENDENCIJAS.
Diskusija vyks 2019 vasario 19 d. 17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, Aušros al. 62, Šiauliai.

Susitikimas–diskusija su architektu Vyteniu Rudoku, Prof. dr. Elona Lubyte, skulptoriais Žilvinu Lanszbergu, Donatu Jankausku ir  menotyrininku Virginijumi Kinčinaičiu.
Diskusija vyks 2019 vasario 26 d. 15 val. Šiaulių miesto savivaldybėje, Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Šaltinis: null