Futbolo dieną atsiėmė iškovotus medalius

Futbolo dieną – gruodžio 10 d., Alytuje vyko iškilmingas Elitinės jaunių U-17 bei U-19 lygų 2016 metų sezono laureatų apdovanojimų šventė.

Šventėje dalyvavo ir Šiaulių SG-FA „Šiauliai” U-17 komanda, kuri finišavo trečioje turnyrinės lentelės vietoje bei pasidabino bronzos medaliais.

Šį sezoną komandos sužaidė po keturiolika rungtynių. Per šias rungtynes šiauliečiai iškovojo septynias pergales, du kartus laimėjo po 11 metrų baudinių serijos, vieną kartą šioje serijoje nusileido varžovams bei patyrė keturias nesėkmes.

Šiame sezone ŠSG-FA „Šiauliai” komandos garbę gynė 27 žaidėjai, o keturi iš jų – Klaudijus Bagočius, Modestas Vainikaitis, Tomas Tamašauskas ir Justas Kriščiūnas aikštėje pasiruodė visose rungtynėse.

Per 14 rungtynių šiauliečiai pelnė 14 įvarčių. Rezultatyviausiai žaidė Justas Kriščiūnas, kuris pasižymėjo keturiais įvarčiais. Po tris įvarčius pelnė Klaudijus Bagočius ir Gvidas Šarkis, du pridėjo Kristupas Petravičius, o po vieną kartą pasižymėjo Kristupas Mantinis ir Edas Romanovas. Tuo tarpu į savo vartus Šiaulių komanda praleido 16 įvarčių.

Po apdovanojimų komandos kapitonas Dovydas Lunskis teigė, jog komanda įvykdė prieš sezoną užsibrėžtus tikslus: „Mano nuomone, sezonas buvo labai įdomus – daug pakylimų ir nuosmūkių. Buvo ir skaudžių pralaimėjimų, ir pelnytų pergalių. Kaip prieš sezoną minėjau, pagrindinis tikslas buvo medaliai, šį tikslą su komanda pasiekėme, todėl norėčiau padėkoti visai komandai už šį puikų sezoną, puikias emocijas ir kad sunkiu momentu nepalūžome bei kovojome iki galo. Žinoma, taip pat noriu padėkoti ir treneriams, be kurių šio tikslo tikrai nebūtumėme pasiekę.”

Šaltinis: null