„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ – susitikimai su A. Tapinu, M. Jovaiša, Bjelle

Lapkričio 18 dieną online jaunimą kviečia susitikti jau ketvirtą kartą Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamas renginys „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“.

Dalyvavę ankstesniuose festivaliuose žino, kad TAVO PIN KODAS kviečia į pokalbius su įdomiais žmonėmis, kūrybines dirbtuves ir siūlo susipažinti su Šiauliuose jauniems žmonėms siūlomų veiklų įvairove.

Šių metų galimybių festivalio šūkis – KRYPTĮ RENKIESI PATS, todėl organizatoriai tikisi, kad renginys padės ne tik atrasti tai, kas patinka, bet ir paskatins domėtis dar nepažintais dalykais, provokuos kelti iššūkius.

Renginio naujienos skelbiamos Šiaulių valstybinės kolegijos socialiniuose tinkluose ir festivalio interneto svetainėje www.tavopinkodas.lt.

Renginio pradžia – lapkričio 18 d. 9 val. Festivalio vedėjas – teatro ir kino aktorius, dainininkas, dainų kūrėjas Rokas Petrauskas.

TAVO PIN KODAS bus transliuojamas tiesiogiai „Youtube“ platformoje.

Su moksleiviais renginio dieną bendraus žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas, rašytojas ir socialinių tinklų aktyvistas Andrius Tapinas (pranešimo tema „Investuoti į save – apsimoka“), verslininkas fotografas, leidėjas ir investuotojas Marius Jovaiša („Kaip svajonę paversti tikslu?“), šiaulietis, www.baldai1.lt steigėjas Pijus Makarevičius pristatys pranešimą „Atsitiktinės sėkmės nebūna“. Jaunosios kartos menininkės Jolitos Vaitkutės tema – „Kaip treniruoti kūrybiškumą?“. Galimybių festivalyje dalyvaus dainų atlikėja ir kūrėja, kompozitorė Bjelle (Raminta Naujanytė), savo patirtį apibendrinsianti pranešimu „Per išbandymus – į atradimus“. Europos Komisijos atstovės Lietuvoje Aušrinė Diržinskaitė ir Aneta Stankevičienė kalbės tema „2022 m. – Europos jaunimo metai. Ir kas iš to?“.

Renginio dalyvių laukia įdomūs pranešimai, pusdienis prasmingo ir įtraukiančio turinio bei daug puikių emocijų.

Po motyvacinės sesijos moksleivių laukia smagioji antra dalis – interaktyvus magijos šou su Roku Bernatoniu.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: