Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Gimusiems Vaikų gynimo dieną – moksleivių siūti marškinėliai - Šiaulių gidas

Gimusiems Vaikų gynimo dieną – moksleivių siūti marškinėliai

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, gimusiems vaikams Šiaulių profesinio rengimo centro (ŠPRC) Technologijos skyriaus moksleiviai ir mokytojai dovanojo savo siūtus marškinėlius. Dovanos buvo skirtos ir visiems dvidešimčiai tą dieną klinikos Akušerijos skyriuje pirmąsias gyvenimo dienas leidusiems naujagimiams.

Lydimi ŠPRC talismano-simbolio, svečiai aplankė naujagimius ir jų mamytes bei tėvelius. Technologijų sektoriaus vadovė Loreta Gaubienė linkėjo tėveliams auginti sveikus ir laimingus vaikus.

Pirmą kartą būsimieji siuvėjai dovanojo naujagimiams savo rankomis siūtus marškinėlius. Lietuvių kalbos mokytoja Faustina Klevinskienė sakė, jog ateityje moksleiviai pasiryžę siūti daugiau marškinėlių ir dovanoti juos kiekvienam Moters ir vaiko klinikoje gimusiam mažyliui. Moters ir vaiko klinikos direktorius dr. Linas Rovas dėkojo entuziastams. „Sakoma, jog gimti su marškinėliais – laimės ženklas. Nuo šiol visi klinikoje gimę naujagimiai bus gimę su marškinėliais ir telydi juos sėkmė“, – neslėpė gydymo įstaigos vadovas džiaugsmo ir dėkojo už šventę, surengtą klinikos pacientams ir medikams.

Šaltinis: null