Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Gyventojai padėjo nustatyti senų automobilių ardytoją Radviliškio rajone - Šiaulių gidas

Gyventojai padėjo nustatyti senų automobilių ardytoją Radviliškio rajone

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Radviliškio rajono agentūra gavo gyventojų pranešimą, kad Kauleliškių kaime gali būti neteisėtai demontuojami seni automobiliai. Informacija pasitvirtino. Vyrui bus surašytas protokolas ir paskirta administracinė bauda, o taip pat bus teiktas privalomas nurodymas.

Šį mėnesį į Radviliškio rajono agentūrą kreipėsi pilietiškas gyventojas ir pranešė, kad seni automobiliai ardomi netoli Šeduvos, Kauleliškių kaime. Aplinkosaugininkai gautą informaciją nedelsiant patikrino. Kartu su policijos pareigūnais apsilankę piliečio A.P. (1967 m.) sodyboje, pareigūnai išties rado ardomus ir jau išardytus senus, eksploatuoti netinkamus automobilius. Prie automobilių darbavęsis savininkas neturėjo nei taršos leidimo , kuriame būtų apibrėžtos eksploatuoti netinkamų transporto priemonių surinkimo ir apdorojimo sąlygos, nei pavojingų atliekų tvarkymo licencijos. Vyras pripažino, kad eksploatuoti netinkamas transporto priemones ardė neteisėtai.

Radviliškio rajono gyventojui surašytas protokolas (ANK 235 str. 4 d.). Administracinių nusižengimų kodeksas už ūkinės ar kitokios veiklos vykdymą, objektų naudojimą neturint Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos įstatyme ar kituose aplinkos apsaugą ar gamtos išteklių naudojimą reglamentuojančiuose teisės aktuose nustatyto leidimo, kai tai numatyta įstatymuose ar kituose teisės aktuose, arba pažeidžiant teisės aktuose nustatytus aplinkos apsaugos reikalavimus ir normatyvus, užtraukia baudą asmenims nuo 300 iki 560 eurų, juridinių asmenų vadovams – nuo 900 iki 1700 eurų ir kitiems atsakingiems asmenims – nuo 600 iki 1150 eurų.

Taip pat vyrui teiktas privalomas nurodymas neteisėta veiklą nutraukti, o susidariusias atliekas priduoti atliekų tvarkytojams.

Aplinkosaugininkai dėkoja pilietiškiems ir aplinkos tausojimui neabejingiems gyventojams už suteiktą informaciją ir ragina visus, apie daromus aplinkosauginius pažeidimus pranešti į artimiausią rajono agentūrą arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Šaltinis: null