Švietimas

II-asis tarptautinis Erasmus+ koordinatorių susitikimas – Šiauliuose, „Saulėtekio“ gimnazijoje

Kovo13 – 17 dienomis Lietuvoje vyko jau antrasis Erasmus+ projekto be-well@school.eu koordinatorių iš Esens(Vokietija), Piacenza (Italija) ir Przemysl (Lenkija) susitikimas. Šįkart koordinatoriai susitiko Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje. Susitikimo tikslas – aptarti bendruosius šio ES finansuojamo projekto, kuris vyks iki 2018 m. birželio 30d., klausimus.

Susitikimo metu buvo nuodugniai aptarti antrojo mokinių susitikimo gegužės mėn. Vokietijoje, Esens mieste klausimai. Mokinių susitikimo Vokietijoje tema – Be-ecofriendly@school. Ruošdamiesi vizitui, visų keturių valstybių mokiniai nagrinės tokias problemas, kaip „Valgoma mokykla“, kaip sumažinti šiukšlių kiekį, kaip organizuoti „sveikas“ pertraukas tarp pamokų ir kas yra „Ekologinis antspaudas“.

Etwinning platformos virtualiajame kambaryje tarptautinių darbo grupių nariai keisis nuomonėmis, sutars dėl bendrų išvadų ir parengs išnagrinėtų klausimų pristatymus. Projekto koordinatoriai sutarė, kokiais virtualiaisiais įrankiais turės naudotis mokiniai, bendraudami tarptautinėse darbo grupėse ir rengdami produktų pristatymus.

Susitikimo pabaigoje Italijos koordinatorės pristatė mokinių susitikimo Italijoje, kuris įvyks spalio mėn., programą ir veiklas.

Visų valstybių projekto koordinatoriai džiaugėsi ir žavėjosi šiuolaikiškomis ir moderniomis „Saulėtekio“ gimnazijos edukacinėmis ir poilsio erdvėmis, plačiomis popamokinės veiklos galimybėmis, kurias siūlo gimnazija bei draugišku ir šiltu priėmimu, pažymėdami, kaip atsakingai, neskaičiuodama valandų, „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenė įsitraukė į projektą ir vykdo jo gausias veiklas.

 

Asta Plukienė, projekto koordinatorė Lietuvoje, „Saulėtekio“ gimnazijos mokytoja

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai