AktualuKultūra

Įspūdingas D. Montvydo koncertas – Šiaulių arenoje!

Didžiausias šių metų šou Lietuvoje „2057” atkeliauja į Šiaulių areną.„2057“ – tai garsiai nuaidėjusio praėjusių metų „1987“ šou tęsinys.

D. Montvydas teigia, kad yra dėkingas gyvenimui jog turi galimybę pildyti šias svajones ir parodyti aukščiausio lygio šou atėjusiems žiūrovams.
BILIETAI
„Savo klausytojams noriu suteikti geriausią, ką galiu duoti, kažką nepamirštamo, dėl ko atėję norėtų sugrįžti, o praleidę lauktų kitų metų”.Šiaulių arenoje balandžio 7 dieną skambės ne tik visų pamilti hitai „17”, „Kol vakaras ilgas”, „Nieko verta”, „Norim dar”, bet ir dar negirdėtos, specialiai kurtos dainų aranžuotės, kurias pastiprins ypatingas ir kruopščiai ruošiamas lazerių šou, kurio Šiaulių arenai dar neteko matyti.Donatas Montvydas įspūdingą šou ruošia su profesionaliausių šokėjų komanda, kuri yra tapusi atlikėjo vizitine kortele. Specialiai kuriama scenografija, bei įvaizdžiai perteiks naujai pastatytas choreografijas.

Milžiniškos kinetinės platformos bei specialiai kurtos vizualizacijos nukels į “2057”.
Artėjant koncertui atlikėjas žada atskleisti vis daugiau intriguojančių pasirodymo detalių.Grandiozinis Donato Montvydo šou Šiaulių arenoje – Balandžio 7 dieną, 20 val.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai