AktualuŠvietimas

Nemokama paskaita ir kvietimas tapti „Vaikų linijos“ savanoriu

Kviečiame į susitikimą su „Vaikų linija“ – emocinę paramą vaikams ir paaugliams telefonu bei internetu teikiančia tarnyba. Susitikimo metu išgirsite apie galimybę savanoriauti „Vaikų linijoje“ nuotoliniu būdu – teikiant emocinę paramą internetiniais pokalbiais (chatu).

Taip pat laukia psichologės dr. Jurgitos Smiltės Jasiulionės paskaita Vaikų emociniai poreikiai:kaip suaugusieji gali jiems atliepti“, per kurią sužinosite:

  • kokie svarbiausi vaiko raidos uždaviniai skirtingais amžiaus tarpsniais;
  • kokius emocinius poreikius turi skirtingo amžiaus vaikai;
  • koks suaugusiųjų elgesys padeda atliepti vaiko emociniams poreikiams; 
  • kaip „Vaikų linija“ ir joje savanoriaujantys žmonės prisideda prie vaikų emocinės sveikatos. 

„Vaikų linija“ kasdien sulaukia per 300 vaikų ir paauglių kreipimųsi telefonu bei internetu. Vaikai nori pasikalbėti įvairiomis temomis: apie santykius su tėvais, bendraamžiais, patyčias, savižudybę, nerimą, vienišumą, valgymo sutrikimus, lytinę orientaciją, tapatybę ir t. t.

Vaikus išklauso ir priima tokius, kokie yra, palaiko savanoriai-konsultantai, kurie pirmiausia baigia parengiamuosius mokymus ir jų metu įgyja teorinių bei praktinių žinių apie emocinę paramą.

Domina daugiau sužinoti apie emocinius vaikų poreikius arba apie savanorystės galimybes? Ateikite!

RENGINYS NEMOKAMAS

Sausio 25 d., 18:00 val. Šiaulių atviro jaunimo centras (Vytauto g. 103a, Šiauliai).

Registracija į renginį Šiauliuose: https://forms.gle/46FguVbvaF76Fzax9

***

Informuojame, kad renginiai filmuojami ir fotografuojami, o nuotraukos ir vaizdo medžiaga bus naudojami „Vaikų linijos“ viešinimo tikslais. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti fotografuojami ir / ar filmuojami.

Jeigu nesutinkate būti fotografuojami ar filmuojami bei nenorite, kad jūsų atvaizdas būtų viešinamas, būtinai susisiekite su renginio organizatoriais el. paštu sarune@vaikulinija.lt ir iš anksto aptarkite sąlygas, kaip šiuos susitarimus būtų galima įgyvendinti.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai