Joniškio rajone išgelbėta į šulinį įkritusi moteris

Savaitgalį Joniškio rajono pareigūnai išgelbėjo į šulinį įkritusią ir kelias valandas šaltame vandenyje praleidusią 56 metų moterį.

Šeštadienio popietę, apie 15 val. iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas apie Joniškyje dingusią moterį. Policijai 30-metis vyras paaiškino, kad neranda motinos, kur ji išėjo ar kur galėtų būti – nežino. Policijos pareigūnai kartu su pranešėju nusprendė apžiūrėti namus ir aplink esančią teritoriją. Apieškoję kambarius moters nerado, tad išėjo į kiemą. Netrukus išgirdo pagalbos šauksmą sklindantį iš šulinio esančio vos keli metrai nuo namo. Šulinyje pareigūnai pamatė iki pat kaklo apsemtą moterį besišaukiančią pagalbos. Iškart buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, kurie galėtų padėti iškelti nelaimėlę. Pareigūnai gelbėtojų nelaukė ir patys ėmėsi gelbėjimo darbų – susiradę specialiame pagalbos rinkinyje turėtą virvę, iš jos sumezgė kilpą ir nuleido į šulinį, kad moteris galėtų ja apsijuosti aplink save. Netrukus į įvykio vietą atvyko dar vienas policijos ekipažas. Pareigūnai atsargiai tempdami virvę moterį ištraukė į viršų.

Nelaimėlė buvo labai sušalusi, ji paaiškino, kad į šulinį įkrito apie 9 val. ryto, kai ėjo pasisemti vandens. Bandė šauktis pagalbos, bet niekas jos negirdėjo. Moterį pareigūnai apklojo specialia šildančia plėvele ir nunešė į namus. Viduje pareigūnės moterį perrengė sausais drabužiais ir šiltai apklojo. Atvykę medikai moterį išsivežė į ligoninę.

Pagalbos ranką į nelaimę patekusiai moteriai ištiesę pareigūnai Evaldas Guntis, Neringa Slavinskaitė, Rimvydas Rudys ir Deimantė Rudienė džiaugėsi, kad viską padaryti suspėjo laiku. Moterį jie išgelbėjo prabėgus vos pusvalandžiui nuo gauto pranešimo. Kiekviena akimirka buvo brangi, nes nelaimėlė buvo taip sušalusi, kad vos galėjo kalbėti ar judėti. Šulinys gana gilus – maždaug 6 metrai iki vandens. Pasisekė, kad vandens buvo nedaug, nes maždaug 1,55 m ūgio moteris buvo apsemta iki pat smakro.

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai dėl šio poelgio savęs didvyriais nevadina ir tikina, kad tai jų kasdieninis darbas, kuriame svarbiausia – padėti žmogui.