Žirginio sporto elitas Šiauliuose. Kai kas galės pamatyti tai nemokamai

Jau šį savaitgalį, spalio 14–15 dienomis, į Šiaulių areną sugrįžta ypatingas reginys – Pasaulio taurės etapo žirgų konkūrų varžybos. Jau ne pirmus metus rengiamose varžybose pasirodys didžiulis būrys Lietuvos ir užsienio raitelių, kurie varžysis dėl „Grand Prix World Cup“ ir Šiaulių miesto mero taurės. Beje, šiemet miestas ir Lietuvos žirginio sporto federacija susitarė dėl naujovės – dalis žiūrovų renginį galės aplankyti nemokamai!

Lietuvoje sparčiai populiarėjantis žirginis sportas į hipodromus ir arenas pritraukia ir vis daugiau žiūrovų. Šiauliuose vyksiančios Pasaulio taurės etapo žirgų konkūrų varžybos sukvies itin gausų būrį žymiausių raitelių ir geriausių žirgų duetų. Konkūrų ir dailiojo jojimo grupių geriausieji iš Lietuvos ir užsienio šalių varžysis dėl titulų ir trofėjų. Sėkmingiausiai pasirodę sportininkai išsidalys prizinį fondą, kurio vertė net 50 tūkstančių eurų, ir pelnys „Grand Prix World Cup“ bei Šiaulių miesto mero taurę.

Artėjant vienam įspūdingiausių metų sporto renginių, miesto meras Artūras Visockas susitiko su Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentu Gediminu Gutkausku. Federacijos vadovas patvirtino, kad savaitgalį vyksiančios varžybos ne tik ypatingos savo azartu ir estetika, tačiau išskirtinės ir organizaciniais rūpesčiais. Į areną reikia sugabenti tonas smėlio ir paruošti tikrą gyvūnų viešbutį brangiems ristūnams. Renginio sąmata siekia net 150 tūkstančių eurų!

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas padėkojo, kad jau penktą kartą mieste vyks renginys, kuris garsina visą Lietuvą.

„Turėsime puikią galimybę Šiauliuose stebėti pasaulinio lygio raitelių pasirodymus, aukščiausią sporto kultūrą. O kad dar daugiau žmonių galėtų pamatyti šį reginį, su Lietuvos žirginio sporto federacijos vadovu sutarėme dėl naujovės, kuri yra susijusi ir su liaudies kultūra. Šie metai yra paskelbti tautinio kostiumo metais, todėl nusprendėme, kad žiūrovai, kurie ateis į renginį pasipuošę tautiniais drabužiais, ar aprangoje turės tautinio kostiumo elementą, galės stebėti pasirodymus nemokamai. Nuoširdžiai dėkoju pagrindiniam organizatoriui Gediminui Gutkauskui už pastangas ir iniciatyvą. Labai gerbiu verslo žmones, kurie viešiems renginiams skiria net ir savo asmenines lėšas“, – po susitikimo sakė Artūras Visockas.

Šeštadienį žiūrovai Šiaulių arenoje labiausiai laukiami nuo 18 val. – raiteliai varžysis dėl Šiaulių miesto mero taurės, o sekmadienį įspūdingiausių pasirodymų laukiama nuo 16 val., po varžybų bus įteikta pagrindinė taurė.

Pagrindinė renginio informacija

Bilietas galioja: visai dienai (nuo varžybų pradžios iki pabaigos)

Nuolaidos: 50 % senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams, studentams

Grupinis / šeimos bilietas: grupei iki 6 asmenų, bilieto kaina 18 €

Nemokamai: vaikai iki 6 m.

PASTABA: Visi žiūrovai į renginį galės pakliūti NEMOKAMAI, jei bus pasipuošę tautiniais drabužiais, arba aprangoje turės tautinio kostiumo elementą. 

Šaltinis: null