Savaitgalio renginių kalendorius – vestuvių paroda, žirgų konkūras ir koncertai

PENKTADIENIS

19 val. Šiaulių arenoje koncertuoja Lainius ir grupė “Kitos durys”.
Koncertinė programa, prasidedanti melodingais elektro-pop štrichais ir melodijomis, įsibėgėja ir muzikos bei atlikimo trykštanti energija nepalieka abejingų, nes didžioji dalis koncertinės programos – puikiai dar iš auksinių Rondo laikų žinomi Lainiaus hitai, skambantys naujai ir galingai. Daugiau čia.

20 val. koncertų salėje “Saulė” MANNAZZ” turo koncertas.
Europą apkeliavusi grupė „MaNNazz“ grįžo namo ir nekantrauja savo debiutinį albumą „Hopes“ pristatyti Lietuvos publikai. Visur gerai, bet juk namie geriausia. Grupė „MaNNazz“ – tai gyvos, elektroninės ir „beatbox“ stiliaus muzikos bei vokalo junginys, kuris apima be galo plačią ir spalvingą „ambient“, „drum&bass“, bliuzo, pop bei daug kitų muzikos stilių paletę. Daugiau čia.

21 val. “Jonio pastogėje” koncertuoja ansamblis “Nerija”. Daugiau čia.

 

ŠEŠTADIENĮ IR SEKMADIENĮ Šiaulių arenoje Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos – Pasaulio taurės etapas. Jau ne pirmus metus rengiamose varžybose pasirodys didžiulis būrys Lietuvos ir užsienio raitelių, kurie varžysis dėl „Grand Prix World Cup“ ir Šiaulių miesto mero taurės. Beje, šiemet miestas ir Lietuvos žirginio sporto federacija susitarė dėl naujovės – dalis žiūrovų renginį galės aplankyti nemokamai! Visi žiūrovai į renginį galės pakliūti NEMOKAMAI, jei bus pasipuošę tautiniais drabužiais, arba aprangoje turės tautinio kostiumo elementą. Daugiau čia ir čia.

 

ŠEŠTADIENIS

18 val. spektaklis “Labai paprasta istorija” Šiaulių kultūros centre.
Ši pjesė – tikras radinys kiekvienam teatrui, nes žiūrovai visuomet ilgisi veikalo, galinčio komiškomis priemonėmis kalbėti apie didžiąsias vertybes. Jos nepavadinsi tradicine komedija, nors tekstai tokie šmaikštūs, jog kone kiekvienas sakinys gali sukelti juoką ar virsti aforizmu. Daugiau čia.

21 val. “Jonio pastogėje” koncertuoja šeimininkai – ansamblis “Jonis”.

 

SEKMADIENIS

15 val. Šiaulių arenoje Vestuvių paroda “Spektras”.
Pirmą kartą Šiauliuose organizuojama dar nematyto pobūdžio VESTUVIŲ PARODA „SPEKTRAS“, renginys bus išskirtinis savo įvairove. Susirinkę žiūrovai išvys įvairių paslaugų teikėjų pasirodymus, koncertą, pristatymų metu išgirs naudingus patarimus kas svarbu ruošiantis savo vestuvėms, turės galimybę pabendrauti su visais vestuvių srities paslaugų teikėjais, bei parodos metu burtų keliu bus apdovanotos būsimų jaunųjų poros remėjų įsteigtais prizais.  Daugiau čia.

17 val. koncertų salėje “Saulė” koncertas – TU ATEIK Į PASIMATYMĄ AUKSINĖS BENJAMINO GORBULSKIO DAINOS.
Puikiai žinomas dainas: „Mėlynaki Nemunėli“, „Ant senos palangės“, „Oi, motinėle“ ir kitas, solistai papildys nuotaikingais pasakojimais iš kompozitoriaus gyvenimo . Anekdotai ir sparnuotos frazės, dėl kurių B. Gorbulskis buvo ne mažiau žinomas nei dėl savo kūrybos, privers nusišypsoti ir bent vienam vakarui nusikelti į dar visai ne senus, melodingos ir romantiškos muzikos laikus.