Kaip nesuklysti renkantis televizorių?

Televizorių įvairovė maloniai stebina net labai išrankius pirkėjus, kas tikrai puiku, nes kiekvienas turi itin platų pasirinkimą pagal individualius poreikius, biudžetą. Visgi apie šiuos įrenginius ir jų techninius parametrus nelabai nusimanantys pirkėjai baiminasi, kad gali pasirinkti neteisingai. Todėl siekdami informuotumo ir norėdami suteikti vertingų patarimų pateikiame kelis kriterijus, kuriuos rekomenduojame įvertinti, jei norite pasirinkti teisingai.

Įstrižainė

Rinkdamiesi naują televizorių iš Bite.lt pastebėsite, kad ekranų įstrižainės varijuoja labai plačiame diapazone. Ir nors didelis ekranas atrodo viliojančiai bei žada puikią žiūrėjimo patirtį, taip yra ne visuomet – jei atstumas tarp žiūrovo ir ekrano bus per mažas, tai kels diskomfortą ir žiūrėti nebus patogu. Todėl įvertinkite, kokia įstrižainė būtų optimalus variantas. Paprasta taisyklė – atstumą tarp ekrano ir žiūrovo dalinkite iš 1,5 ir 3 –gausite tinkamo ekrano dydžio rėžius.

Ekrano tipas

Esminė televizoriaus paskirtis – transliuoti vaizdą, todėl natūralu, kad jis turi būti aiškus, ryškus, tikslus, kokybiškas. Taigi būtinai rinkitės tokią žiūrėjimo patirtį užtikrinsiantį ekrano tipą. Geras variantas bus OLED technologija, atkurianti itin tikslais spalvas, tobulus kontrastus.

Svarbu ir raiška – Jūsų tikrai nenuvils 4K raiškos televizorius.

Garsas

Be vaizdo, žiūrint filmus, serialus, sporto varžybas ar kt., svarbus ir garsas. Taigi prioritetą teikite gerą garso sistemą turintiems įrenginiams arba numatykite, jog būtų galimybė ateityje prijungti papildomą garso sistemą.

Valdymas

Kadaise itin populiariu buvęs valdymas nuotolinio valdymo pulteliu šiais laikais jau užleidžia pozicijas modernesniems sprendimams. Vienas iš tokių – televizoriaus valdymas balsu, suteiksiantis maksimalų komfortą žiūrovui.

Jungtys

Kokius išorinius įrenginius paprastai naudojate ir kiek jų jungsite prie televizoriaus? Tai įvertinę atsižvelkite, ar pasirinktas įrenginio modelis turi jūsų poreikius atitinkančias jungtis.

Iliustracija: unsplash.com/photos/-kChshW17rw

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: