AktualuKultūra

Savaitgalio renginiai – teatro diena, trys parodos, grožio mugė ir renginys ieškantiems darbo

PENKTADIENIS

17 val. trijų parodų atidarymas Šiaulių dailės galerijoje.
K. Mažeikaitės paroda „Žemė degė, bet niekas to nepastebėjo“, šiauliečių menininkų S. Prancuičio ir R. Buivydo teminė paroda „Natiurmortas“ ir ukrainiečio gatvės menininko Hudo paroda „Emocijos per karo prizmę”. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių kultūros centre Naisių vasaros teatro muzikinė programa.

ŠEŠTADIENIS

12 val. Šiaulių kultūros centre Interaktyvus spektaklis-šou vaikams „Šunyčiai kompiuterinio žaidimo labirintuose“. Plačiau čia.

SEKMADIENIS

10 – 17 val. Šiaulių arenoje Mados ir grožio mugė DESIGN FOR LIFE. Tai didžiausias keliaujantis mados renginių ciklas Lietuvos miestuose, suburiantis virš 100 unikalių kūrėjų, stiliaus žinovų ir grožio prekių atstovų. Įėjimas nemokamas. Plačiau čia.

12 – 17 val. Šiaulių arenoje mugė „Turime Tau darbą!“ – pirmoji Lietuvoje mugė, skirta darbuotojams ir darbdaviams iš visų veiklos sričių! Pagrindinis mugės tikslas – padėti įmonėms efektyviai pristatyti turimas laisvas pozicijas ir pritraukti naujus darbuotojus, o darbo ieškantiems asmenims – be ilgų virtinių „online“ darbo pokalbių susitikti su potencialiu darbdaviu ir jį išsirinkti. Plačiau čia.

14 val. ekskursija į Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros bokštą. Gidė lauks šventoriuje. Kaina 3 eurai + auka katedrai.

17 val. Šiaulių kultūros centro pramogų salėje „Maksas“ šokių vakaro metu šokėjus linksmai praleisti laiką kvies Vytautas Kosmauskas.

18 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre Tarptautinė Teatro diena. Premjera „Skraidantis Travolta”.
Spektaklis „Skraidantis Travolta” – pasiilgusiems sodrių aktorinių vaidmenų ir gerų istorijų. Tai įtraukiantis, švelnia ironija ir humoru persmelktas pasakojimas apie kiekvieno mūsų (ne)dedamas pastangas gyventi savo, o ne aplinkybių primestą gyvenimą.
Po premjeros, Tarptautinės teatro dienos proga vyks geriausių 2022 metų Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorių ir teatralų apdovanojimai.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai