Kelionė po Paryžių – sesių fotografijų parodoje

jŠiaulių valstybinėje kolegijoje vyksta daug studentų organizuojamų renginių, nemaža jų dalis skirta ne tik akademinei bendruomenei, bet ir visai miesto visuomenei. Šiomis dienomis Kolegijos I rūmų dailės galerijoje buvo atidaryta jau antroji jaunųjų fotografių  Samantos ir Simonos Paliulyčių, geriau žinomų kaip „TVINZ“, fotografijų paroda „Tūkstančio žingsnių kelionė“.

Lyriškumu dvelkiančioje fotografijų parodoje „Tūkstančio žingsnių kelionė“ yra atskleidžiamas Paryžiaus grožis, į kurį lankytojai gali pažvelgti iš kitos perspektyvos – taip, kaip jį mato jaunosios fotografės. Pagautos akimirkos – miestas ir žmogus – dvelkia išskirtiniu žavesiu. Užfiksuoti kadrai pasižymi giliomis, nesuvaidintomis ir gyvomis emocijomis. Fotografės Paryžių perteikė nespalvotomis retro stiliaus ir spalvų nuotraukomis, taip parodai suteikdamos „gilesnės emocijos“ prieskonį.

Paroda, pasakojanti apie vieną iš romantiškiausių miestų tituluojamo Paryžiaus grožį, yra skirta ne tik Kolegijai – ją aplankyti maloniai kviečiami visi Šiaulių miesto gyventojai ir svečiai.

Šiaulių valstybinės kolegijos III kurso studentė Palma Sketerytė