Kiek šventės kainuoja miesto biudžetui?

Miestas aktyviai ruošiasi kalėdiniam laikotarpiui. Skvere prie Savivaldybės pastato įžiebimo švenčių jau laukia pasipuošusi Kalėdų eglė. Už eglės šakų nukirtimą ir transportavimą sumokėta 5 009,40 Eur (su PVM). Pagrindinės miesto eglės karkaso nuoma ir puošimo žaislais, girliandomis ir blykstėmis paslauga kainavo 23 873 Eur (su PVM).

Praėjusiais metais eglei papuošti įsigyti 46 saulę simbolizuojantys puošybiniai elementai, kurie švies ir šiemet. Vilniaus g. pėsčiųjų bulvarui papuošti įsigyta 3D LED skulptūrinių instaliacijų, kurių vertė 12 088 Eur (su PVM), ir LED girliandų medžiams apšviesti, kurios kainavo 9 806 Eur.

Šiauliečiai ir miesto svečiai galės grožėtis ne tik pagrindine miesto egle, bet ir dar trimis eglutėmis, papuoštomis skirtingose miesto vietose. Bulvare prie Kaštonų alėjos ir prie Šiaurės Lietuvos kolegijos pastatytas egles miestui padovanojo Danutė ir Jonas Balčiūnai, o Elenos ir Česlovo Bielskių padovanota eglė papuošė Rėkyvos seniūniją.

Eglės įžiebimo šventei ir naujamečiams fejerverkams iš savivaldybės biudžeto skirta per 31 tūkst. Eur.

Nepamiršdami istorijos ir šv. Kalėdų prasmės, tačiau drąsiai ir veržliai žvelgdami į ateitį, šventės organizatoriai žada staigmenų kupiną laikotarpį. Šventiniu metu savo unikaliomis idėjomis dalysis įvairiausios bendruomenės, laukia daugybė ekskursijų, nepamirštamų koncertų, jaukių susitikimų ir vakarų, dalytis gerumo kvies įvairios akcijos.

Organizatoriai atskleidžia, kad gruodžio 2-osios vakarą mieste bus įžiebta pagrindinė Kalėdų eglė, o renginio metu laukia unikalus, padavimais ir legendomis apipintas muzikos ir šokio teatralizuotas pasirodymas, Kalėdų Senelio sveikinimai ir linkėjimai, garsių atlikėjų koncertas ir šviesų reginys.

Šaltinis: null