“ELVIS PRESLEY SHOW: M. KAVALIAUSKAS IR KAUNO BIGBENDAS” SUGRĮŽTA

Praėjusių metų gruodį daugelį Lietuvos koncertų salių sudrebino stilingas, šventinis ir kokybiškas Kauno bigbendo ir dainininko Martyno Kavaliausko muzikinis projektas – “Elvis Presley Show”. Didelio klausytojų susidomėjimo sulaukęs teatralizuotas gyvos muzikos koncertas šių metų gruodį sugrįžta – organizatoriai jau paskelbė pirmąsias koncertinio turo datas.

Koncertų salėje “SAULĖ” renginys įvyks gruodžio 19d.

Kadangi šiais metais visame pasaulyje minimos 40 – tosios rokenrolo ikonos Elvio Preslio mirties metinės, jaučiame pareigą, o kartu ir didelį malonumą šį koncertą surengti dar kartą. Tai – stilingas, brangiais sceniniais sprendimai apipintas ir kruopščiai sudėliotas projektas, kurį visoje Lietuvoje jau pamatė daugiau nei 5000 žmonių. Jaučiu ir žinau, kad rokenrolo mylėtojų ar prisiekusių Elvio gerbėjų Lietuvoje dar tikrai turime, todėl visus kviečiu nepraleisti galimybės didžiąsias metų šventes pasitikti kokybiškai, smagiai ir turiningai“,- pasakojo Martynas.

Būtent Martyno gebėjimas įsikūnyti į personažus ir žavėjimasis rokenrolo kultūra, padėjo suburti gausią komandą, sukurti ir įgyvendinti vienintelį Elvio Preslio atminimui dedikuotą muzikinį projektą Lietuvoje.

Pasauliniais ir amžinais hitais tapusios dainos šiame koncerte skamba visiškai naujai. Modernias, specialiai šiam projektui kurtas orkestruotes, parašė kompozitorius Jievaras Jasinskis, jos ypatingai praturtina ir subtiliai keičia rokenrolo karaliaus dainas.

“Tai pozityvus, veržlus šou, kuris mane kaip atlikėją veda į priekį. Nuostabu skleisti būtent tą energiją, kuria pats labai tikiu ir jausti ją, grįžtančią bumerangu. Rokenrolo dvasia akimirksniu užvaldo kiekvieno, esančio salėje, emocijas, sielą ir kūną”,- teigė Martynas.

Šiam koncertui sukurtos unikalios scenos dekoracijos, muzikantai išdėstyti skirtingose scenos erdvėse, kiekvienam kūriniui paruošti ypatingi šviesos efektai, atlikėjai vilki stilizuotus šeštojo dešimtmečio kostiumus. Kiekviena detalė alsuoja ir kuria ypatingą atmosferą, kuri įtraukia ir palieka neišdildomą įspūdį.


Turo koncertai vyks: gruodžio 2 d. Mažeikiuose, gruodžio 19 d.
Šiauliuose, gruodžio 20d. Klaipėdoje ir gruodžio 21d. Kaune.

Nuotraukų autorius : D. Čėpla

Šaltinis: null