MANTAS – Akustinis žiemos koncertas Šiauliuose

Akustiniai žiemos koncertai ir netikėta Šv. Kalėdų dovana

Mantas visus savo mielus ir brangius gerbėjus kviečia į akustinius žiemos koncertus. „Įsivaizduokite speiguotą žiemos vakarą prie židinio, jaukiai įsisupus į minkštą pledą su aviečių arbatos puodeliu rankose, gražia muzika ir mielu pokalbiu su bičiuliu. Tokį šiltą, jaukų, kai ir kūnas ir siela – visiškai atsipalaidavę. Štai tokios nuotaikos norėčiau savo akustiniuose žiemos koncertuose“, – sako Mantas.

Koncertuose skambės gražiausių Manto dainų akustinės versijos, kurias jis sukūrė drauge su talentingu gitaristu Domu Bajorūnu.

Per pastaruosius metus dainininkas atrado labai artimą ir šiltą ryšį su žiūrovais. „Mano noras – ištrinti ribą tarp „ant scenos“ ir „salėje“, sugriauti barjerą tarp dainininko ir žiūrovo. „Aš noriu artimo santykio, kad žmonės jaustųsi, lyg susitikę su senais draugais. Noriu, kad jie man papasakotų, kuo gyvena. O aš, savo ruožtu, papasakosiu, kuo gyvenu pats“, – sako jis.

Akustinių žiemos koncertų metu gerbėjų laukia staigmena – širdžiai mielų dainų albumas „Vienas saloje“. Jame – 12 kūrinių. „Šiandien tu man graži“, „Melagė“, „Ryto durys“, „Drugeliai laisvi“ – iš to paties pavadinimo muzikinio spektaklio, „Dangus tau dovanojo aukštį“ ir „Kaukės stebuklas“ – iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Duok man jėgų“ iš filmo „Pakeliui“ ir kiti.

MANTO koncertas Šiauliuose koncertų salėje “Saulė” jau kitą savaitę – antradienį (lapkričio 28 dieną) 18 val. Bilietai – http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/mantas-akustinis-ziemos-koncertas–siauliai-227794/