„Knygų Kalėdos“ Šiauliuose

„Knygų Kalėdos“ Šiauliuose: padovanok Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai knygų ir tapk bibliotekos bičiuliu!

Lapkričio 16 – sausio 6 d. jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama akcija „Knygų Kalėdos“, kurios tikslas dovanoti knygas bibliotekoms, keliauja po Lietuvą.

Gruodžio 5 d. (šeštadienį) 12-18 val. visi Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos bičiuliai – bibliotekos lankytojai, knygų mylėtojai, leidyklos, knygynai, visuomeninės ir verslo organizacijos, valstybės ir savivaldybių įstaigos – kviečiami prisijungti prie akcijos ir atvykti į šventinę mugę „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“, kuri vyks Vilniaus g. prie Kaštonų alėjos. Vyks garsiniai skaitymai apie keliones ir saldumynus, su vaikų globos namų auklėtiniais bus gaminama origami eglutė ir mažiesiems bibliotekos draugams bus piešiama ant veidukų!

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida galima ieškoti knygynuose. Naujų knygų Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialams galima padovanoti šventės metu arba tiesiogiai šiais adresais:

  • Skaitytojų aptarnavimo skyrius (Aido g. 27)
  • Vaikų literatūros skyrius (Gvazdikų takas 8)
  • Lieporių filialas (Tilžės g. 36) „Aido“ filialas (Aido g. 27)
  • „Saulės“ filialas (K. Korsako g. 10) „Spindulio“ filialas (Spindulio g. 5)
  • Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) „Varsos“ filialas (Vilniaus g. 38D)
  • „Šaltinėlio“ filialas (Trakų g. 20A)

Atsidėkodama už gerumą, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka visiems, naujas knygas dovanojantiems, bičiuliams dovanos magnetuką!

knygų kalėdos