Knygų pristatymai ir nemokamas motyvacinis seminaras

Sausio 18 d., penktadienį, 17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje vyks Arvydo Anušausko monografijos apie Adolfą Ramanauską-Vanagą pristatymas.

Arvydas Anušauskas – lietuvių istorikas ir politikas. Istorijos mokslo srityje pedagogu ir tyrėju dirbo dvidešimt metų. 2000 m.

Knygoje kalbama apie legendinį lietuvių nacionalinio pasipriešinimo vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą (1918-1957). Vadovavęs vienai kovingiausių partizanų junginių – Dainavos apygardai, išrinktas Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio Ginkluotųjų pajėgų vadu, Vanagas vienuolika metų su ginklu rankose priešinosi sovietinei okupacijai.

Kelių šimtų puslapių knyga papildo apie pusantro šimto unikalių nuotraukų, o prieduose skaitytojai ras ir Vanago rašytų straipsnių tekstus, partizaninės veiklos aprašymus, interviu su A. Ramanausko-Vanago dukra.

Renginys nemokamas.

 

Evos Tombak knygos „Minčių žvėrynas“ pristatymas

019 m. sausio 24 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje vyks Evos Tombak knygos „Minčių žvėrynas“ pristatymas.

Eva Tombak kviečia į minčių zoologijos sodą, kuriame kalbėsime ne apie minčių galią, bet apie tai, kad nesame mūsų mintys.

Renginys nemokamas.

 

Arno Markevičiaus motyvacinis seminaras
Sausio 25 d., penktadienį, 17 val. kviečiame į Arno Markevičiaus nemokamą motyvacinį seminarą „Kas mus skiria nuo gyvenimo, kurio išties norime?“

A. Markevičius – profesionalus lektorius, mokymų vedėjas, verslininkas, savo žinias ir įgūdžius nuolat tobulinantis Lietuvos bei užsienio seminaruose, konferencijose.

„Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link“.

Seminaras vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje.

Renginys nemokamas.

Šaltinis: null