Kolegijos studentai surengė akciją paremti beglobius gyvūnus

14485003_1105389999496748_8020364105819698454_n-1Kasdien vis girdime, kaip kur nors surandami į gatvę išmesti gyvūnai. Vieni žmonės jais atsikrato, kiti stengiasi išgelbėti, tačiau retas, kuris gali kas dvi valandas išmaitinti iš mamos atimtą mažylį, todėl kreipiasi į prieglaudas, o prieglaudos tokiu metų laiku perpildytos.

Ne visi gali priglausti benamį, tačiau tikrai dauguma gali paremti globos namus pinigais arba maistu ir kitais reikmenimis gyvūnų gerovei. Kiekvienas norintis padėti gyvūnų globos namams, gali kreiptis į arčiausiai esančią ir gyvūnais besirūpinančią organizaciją.

Padėti beglobiams gyvūnams nusprendė ir Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenė. Akcijos „Gerumas-gerumu“ tikslas buvo surinkti maisto šunims, katėms, mažiems kačiukams bei šuniukams. Visa tai nukeliavo pas geradarę Nataliją į sodybą Šiaulių rajone. Natalija priglaudusi gana nemažą keturkojų šeimyną. Ji augina 22 šunys, 14 katinų  ir keturis mažučius kačiukus. Maisto jiems nuolat trūksta, o išgyventi reikia…

Akcijos metu buvo agituojami visi galintys ir norintys prisidėti ir pagelbėti pamestiems keturkojams. Džiugu buvo matyti, kiek žmonių prisijungia prie akcijos „Gerumas gerumu“ ir tikime, kad pavyks suorganizuoti panašaus pobūdžio akcijas Šiaulių bei kituos Lietuvos miestuose dar ne vieną kartą.

Eglė Šarauskaitė

Šaltinis: null