Konkursas: eiliuok su „Bohema“

Šiaulių turizmo informacijos centras organizuoja „Akrosticho“ konkursą ir siūlo laimėti saldžius prizus.

AKROSTICHO konkurso tikslas – ugdyti žmonių gebėjimą aiškiai, vaizdžiai reikšti savo mintis, panaudojant AB „Naujosios Rūtos“ naujojo prekės ženklo pavadinimą „Bohema“. Išsamiau apie šiuos saldainius: BOHEMA pristatymas ir čia : KONKURSO ORGANIZAVIMAS

Konkurse dalyvių amžius neribojamas.

Konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 3 akrostichus iki gruodžio 24 d. Kiekviena žodžio „Bohema“ raidė turėtų tapti pirmąja akrosticho eilutės raide. Kūrinys gali būti sudarytas ir iš daugiau kaip 6 žodžių. Pvz.:

Balta/Oazė/Harmoniškai/Eiliuojasi/Mano/Alėjose

IVERTINIMO KRITERIJAI

Konkurso vertinimo komisija, sudaryta iš Šiaulių turizmo informacijos centro ir UAB „Naujoji Rūta“ darbuotojų, vertindama darbus, atsižvelgia į originalios minties raišką ir „Bohemos“ filosofiją.

PRIZAI

3 konkurso nugalėtojai apdovanojami UAB „Naujoji Rūta“ saldainiais.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Visa informacija, susijusi su konkursu, bus skelbiama tinklalapiuose tic.siauliai.lt, Šiaulių TIC Facebook paskyroje.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę konkurso darbus publikuoti ir naudoti reklamos tikslais.

Konkurso dalyviai sutinka, kad konkurso medžiaga būtų skelbiama organizatoriaus bei kituose interneto puslapiuose konkurso viešinimo, reklamos tikslais, negaunant atskiro konkurso dalyvio, globėjo ar tėvų raštiško sutikimo.

Kontaktinė informacija: Šiaulių turizmo informacijos centras (Vilniaus g. 213-77), tic@siauliai.lt, tel. +37041523110. Išsami informacija apie konkursą: http://tic.siauliai.lt/konkursas-eiliuok- su-

bohema/