Kovo mėnesį „Polifonijoje“ skambės svajinga klasika ir koncertuos SUBTILU-Z

2020.03.08 16:00 val. SVAJINGA KLASIKA
Tikriausiai nerasime kompozitoriaus, kurio muzikinio gyvenimo kelio nėra vedusi mūza. Vieni kompozitoriai jas nuolat vaikosi, o kitiems – tai kasdienė būsena, įkvepianti kurti nekasdienius šedevrus. Šios tarpininkės tarp žemiško ir kūrybinio pasaulio yra apipintos begale legendų, tačiau kovo 8 dienos koncerte M. Katinas (fortepijonas) ir J. Mačys (fleita) sukurs svajomis apipintą vakarą, kuriame kiekviena moteris galės pasijusti tarsi mūza.

Atlikėjai:
Mantautas Katinas (fortepijonas)
Justinas Mačys (fleita)

Programoje:
Pietro Morlacchi „Il Pastore Svizzero“ (Šveicarų piemenėlio daina)
Balys Dvarionas Elegija „Prie ežerėlio“
Piotras Čaikovskis Lenskio arija iš operos „Eugenijus Oneginas“
Sergej Rachmaninov Elegija Op. 3 No.1 ir Preliudai Op. 32 No. 10 bei Op. 32 No. 12 fortepijonui
Benjamin Godard Trijų pjesių siuita Op. 116 fleitai ir fortepijonui
Ferenc Liszt Ispaniškoji rapsodija fortepijonui
Pablo de Sarasate Fantazija George’o Bizet operos „Carmen“ motyvais
Bendra trukmė 1 val. 20 min.


2020.03.20 18:00 val. SUBTILU-Z/Šiauliai
Jau trečius metus iš eilės Polifonijos kamerinėje salėje minime frankofonijos dieną! Pastaraisiais metais šią dieną švęsdami su romantiškomis dainomis, šiemet ją sutiksime su trenksmu! Keturi vyrukai, pasivadinę „Subtilu-Z“, turi savo nepakartojamą skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo. Šiauliams „Subtilu-Z“ jau ruošia programą, kurioje galėsite išgirsti ir prancūzišku jausmu dvelkiančių kūrinių.

Subtilu-Z:
Povilas Velikis (akordeonas),
Dmitrijs Mihailovs (akordeonas),
Laurynas Vaitkus (birbynė)
Vytautas Švažas (mušamieji, perkusija)

Apie „Subtilu-Z“:
Kolektyvas, kaip akordeonistų duetas, įsikūrė 2005 metais ir iki 2008 metų išsiplėtė iki kvarteto. Tokios sudėties išliko iki šių dienų – Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (birbynė) ir Vytautas Švažas (mušamieji, perkusija). Per šį laiką grupei pavyko sukurti savo unikalų skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo, tai world/fussion, jazz, rock, modern folk, crossover stilių muzika.
Subtilu-Z daug koncertuoja užsienyje, pasauliui pristatydama savo autorinę bei lietuvių kūrėjų muziką. Koncertuose taip pat galima išgirsti lietuvių liaudies temas, gerai žinomus populiarius kūrinius, atliktus tik jiems būdingu stiliumi. Lietuviško autentiškumo grupei priduoda nacionalinis pučiamasis instrumentas birbynė, turintis unikalų tembrą, kuriame galima išgirsti duduko, saksofono, klarneto atspalvius… O ši grupė yra vienas tų retų atvejų pasaulyje, kai klausytojas gali išgirsti jo tembrą ir galimybes.
Klausytojai po koncertų kone vienbalsiai teigia, kad grupės nepriekaištingas muzikos atlikimas nepalieka abejingų. Energetika tiesiog sprogsta visų koncertų metu ir to neatsiejama dalimi yra kiekvienas grupės narys. Ir nesvarbu ar jie groja savo kūrybos muziką, džiazo standartą, rock – pop, ar modernų folką, jų koncertuose tai skamba dar negirdėtai.
Subtilu-Z koncertavo įvairiose pasaulio šalyse (JAV, Rusija, Kinija, Vokietija, Danija, Olandija, Belgija, Norvegija, Italija, Ukraina, Kazakstanas, Baltarusija, Lenkija, Latvija, Estija).


Bilietų kaina 12 ir 10 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).

Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 52 07