Kuršėnuose parduotuvės pardavėja drąsiai pavijo ir sulaikė ilgapirštį

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Angelo skulptūrėlė buvo įteikta Inetai Arlauskienei. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius dėkojo drąsiai Šiaulių rajono gyventojai.

Gegužės 27-osios rytą, Šiaulių rajone, Kuršėnuose, moteris savo darbo vietoje, prekybos centre, sulaikė senolį apšvarinusį vagį. Prekybos centre kasininke dirbanti I. Arlauskienė atlikdama savo darbą, jau iš anksto pastebėjo, kaip įtartinas asmuo nužiūrinėja prie kasos stovinčio senjoro atvertą piniginę. Prisiartinęs prie jo, jis nepastebimai ištraukė 5 eurus ir spruko iš parduotuvės. Paėjęs kelis žingsnius nuo kasos senolis pamatė, kad trūksta pinigų ir riktelėjo. I. Arlauskienė supratusi kas atsitiko, sureagavo žaibiškai, pasivijo ir sulaikė vagį. Nepabūgusi jo, pareikalavo atiduoti pavogtus pinigus.

Sulaikytasis pinigus atidavė bei prisipažino vogęs. Po vagystės jam nustatytas 2,29 prom. girtumas. Pasirodo, šį „amatą“ jis išmano puikiai. 43 metų vyriškis daug kartų kartų teistas ir baustas administracine tvarka už vagystes bei plėšimus. Dėl vagystės Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Inetos poelgis – pavyzdys visiems. Policijos pareigūnai labai vertina tokius poelgius ir dėkoja už pilietiškumą.

Šaltinis: null