Liepos 9-10 dienomis Vilniaus gatvėje – išskirtinis turgelis „Sukurta Lietuvoje“

Šį penktadienį bei šeštadienį Šiaulių miesto gyventojus ir svečius sukvies į išskirtinį dviejų dienų turgelį „Sukurta Lietuvoje“. Į Šiaulių miesto centrą, Vilniaus gatvę atvyksta būrys Lietuvos kūrėjų ir gamintojų. Nustebins ne tik tautodailininkų darbais, stilingais drabužiais, aksesuarais, bet ir gurmaniškais maisto produktais.

Įvairiausi užkandžiai, natūralūs prieskoniai ir pagardai

Penktadienį nuo 10 valandos atsidarantis turgelis “Sukurta Lietuvoje” pasitiks su gyvu šurmuliu, gyvais veidais bei pakilia nuotaika. Dvi dienas, penktadienį bei šeštadienį, Vilniaus gatvėje šurmuliuojantis turgelis kvies išragauti įvairiausius skonius.

Atsigaivinti bus galima ne tik namine gira, bet lauks ir natūralūs maisto produktai, užkandžiai. Bus tikrai nepamiršti ir skanumynų mėgėjai. Šiauliečių lauks šeimų kepyklėlių pagaminti šimtalapiai pyragai, bandelės bei kiti skanumynai. Vilniaus gatvėje bus galima įsigyti net ir tikrų turkiškų saldumynų, taip pat natūralių prieskonių, aliejų.

Stilingi drabužiai, aksesuarai, prekės vaikams

Į Šiaulius taip pat atvyksta Lietuvos drabužių bei aksesuarų kūrėjai. Esant tokiai karštai vasarai, ypatingai norisi kokybiškų, laisvų, lininių drabužių. O jų tikrai netrūks. Lauks stilingos suknelės, laisvalaikio kostiumėliai, vasaros sezono naujienos, bus ir natūralios odos rankinių, aksesuarų.

Taip pat nebus pamiršti ir mažieji. Čia bus galima rasti patogių bei kokybiškų drabužių visai šeimai, taip pat rankų darbo žaislų, dekoracijų, todėl netrūks ir idėjų ieškantiems dovanų. Pasipuošti namus – rankų darbo dekoracijų, interjero detalių.

Gyvas turgelis „Sukurta Lietuvoje“ visų lauks šį penktadienį bei šeštadienį, liepos 9-10 dienomis. Penktadienį nuo 10 iki 17 val., šeštadienį – nuo 10 iki 16 val.Vilniaus gatvėje. Turgelyje kaip ir kitose prekybos vietose nepamirškime laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.