Mieste vėl remontai – uždaromos gatvės

Prasidedant šiltajam sezonui, prasideda ir remonto darbai mieste. Šiemet, kaip ir pernai, toliau bus keičiami vamzdynai, vyks gatvių remontai ir pan. Gyventojai prašomi kantrybės.

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia, kad nuo balandžio 1 d. iki birželio 1 d. bus uždaryta Vytauto gatvė nuo Draugystės pr. iki Tilžės gatvės, todėl transporto eismas šia gatvės dalimi bus negalimas. Šioje gatvės atkarpoje bus rekonstruojami vandentiekio ir nuotekų tinklai pagal projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“. Darbus vykdo rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“.

Pasak statybos darbų vadovo Andriaus Jėčiaus, būtina pilnai uždaryti gatvę dėl didelės darbų apimties. Bus rekonstruojami magistraliniai 315 mm skersmens 560 m ilgio vandentiekio ir 250 mm skersmens 350 m ilgio nuotekų tinklai. Taip pat šioje atkarpoje bus keičiami visi vandentiekio įvadai ir nuotekų išvadai.

„Vamzdynų rekonstrukcija bus vykdoma uždaru būdu, tačiau keičiant įvadus ir išvadus bus kasamos tranšėjos. Taip pat atviru būdu bus keičiami gatvės viduryje įrengti vandentiekio ir nuotekų šuliniai. Būtent dėl iškasų visoje gatvėje darbo metu nuo 8 val. iki 18 val. pravažiavimas gatve bus negalimas, taip pat ir privažiavimas prie namų“, – sakė Andrius Jėčius.

Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad laikinai yra pakeistas ir autobusų, važiuojančių rekonstruojama Vytauto gatvės atkarpa, maršrutai. Autobusai, atvažiuojantys nuo Šimšės mikrorajono, važiuos Draugystės pr. – Dubijos – P. Višinskio – Stoties gatvėmis. Autobusai, važiuojantys nuo pietinio rajono, važiuos Dubijos gatve ir Draugystės pr. Bus įrengtos laikinos autobusų stotelės Stoties gatvėje.

Pasak Andriaus Jėčiaus, visas automobilių srautas bus nukreipiamas Draugystės pr. –  Dubijos gatve. Informaciniai stendai apie apvažiavimo kelius bus įrengti Draugystės pr. – Vytauto g. sankryžoje ir Dubijos – Tilžės gatvių sankryžoje.

 

 

Šiaulių apskrities policija informuoja, kad nepatogumų neišvengs ir Pietinio mikrorajono gyventojai.

Dėl mieste vykstančių remonto darbų (komunikacijų rekonstravimo ir žiedo įrengimo) Lyros ir Gardino g. sankryža artimiausiu metu bus uždaryta, todėl maršrutinių autobusų eismas nukreiptas Lyros – Dainų – Aido – Gardino – Tilžės gatvėmis.
 
Dainų g. yra ženklų draudžiančių automobilių stovėjimą, bet vairuotojai dažnai jų nepaiso, todėl vykstant autobusų eismui Dainų gatve, prasilenkti bus neįmanoma.
 
Gyventojų prašome nepažeidinėti taisyklių, nes policija dės visas pastangas užtikrinti maršrutinių autobusų eismui ir nedrausmingų vairuotojų automobiliai bus priverstinai nuvežami.