Mokiniai susirungė chorų konkurse ,,Mažieji dainorėliai‘‘

Gegužės 4-5 dienomis Šiaulių Dainų progimnazijos aktų salėje susirinko gausus būrys 1-4 klasių mokinių chorų. Pirmą kartą progimnazijos istorijoje pradinių klasių chorai varžėsi konkurse ,,Mažieji dainorėliai‘‘. Renginį pradėjo dainavimo studijos dainorėliai (vadovė Gitana Norvaišienė).  Konkurso dalyvius vertino komisija: komisijos pirmininkas – progimnazijos direktorius Viktoras Varanavičius bei komisijos nariai – neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Laima Varanavičienė, tėvų atstovės Skaistė Kovienė, Daiva Vaitkienė ir mokinių tarybos atstovė Anetė Vozgirdaitė. Dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į keturias grupes.

I grupėje varžėsi 1 klasių chorai. Nugalėtoju tapo 1b klasės choras, atlikęs dainą ,,Katinėlis rainakėlis‘‘ (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Rasa Viliuvienė). Nominaciją už nuotaikingiausią dainą atiteko 1a kl. chorui (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Irena Kazymirkienė). Už puikią kūrinio nuotaiką apdovanotas 1c klasės chorelis (vadovė Gitana Norvaišienė ir mokytoja Virginija Vaitkevičienė). Išradingiausiu choreliu pripažinta 1 d klasė (vadovė Gitana Norvaišienė ir mokytoja Birutė Kasparienė).  Už kūrybišką dainos atlikimą apdovanoti 1e klasės mokiniai (vadovė Gitana Norvaišienė ir mokytoja Neringa Vėlienė).

II grupėje varžėsi 2 klasių chorai. Nugalėtojais tapo 2a klasės choras, pavadinimu ,,Rasiukai‘‘, atlikęs dainelę ,,Žiogas‘‘ (vadovė Rasa Blekaitienė). Nominacija už meniškiausią dainą atiteko 2c klasės chorui (vadovė Gitana Norvaišienė ir mokytoja Sigutė Jusiuvienė). 2b klasės choras pademonstravo puikų sceninį įvaizdį (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Irena Poviliauskienė). Už aktyviausią pasirodymą nominacija atiteko 2d kl. chorui (vadovė Gitana Norvaišienė ir mokytoja Rima Livonienė).

III grupėje varžėsi 3 klasių chorai. Nugalėtojais tapo 3d klasės chorelis, padainavęs dainą ,,Paukščių turgus‘‘ (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Silva Vaškevičienė). Nominacija už aktyviausią pasirodymą atiteko 3a kl. chorui ,,Linksmuoliai‘‘ (vadovė Jolanta Maziliauskienė). 3b klasės choras savo dainą atliko meniškiausiai (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Audronė Jonaitienė). Puikia nuotaika tryško 3c klasės choras (vadovė Gitana Norvaišienė ir mokytoja Laima Remeikienė).

IV grupėje varžėsi 4 klasių chorai. Nugalėtojais tapo 4a klasės choras, atlikęs ,,Juokų dainą‘‘ (vadovė Gitana Norvaišienė ir mokytoja Laima Varanavičienė). Nominacija už kūrybišką dainos atlikimą atiteko 4b kl. chorui (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Rima Dilinskienė). 4c klasės chorelis savo dainą atliko nuotaikingiausiai (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Rasa Solovjovienė). Už puikų sceninį įvaizdį nominacija atiteko 4d klasei (vadovė Ingrida Jonavičienė ir mokytoja Rita Rinkūnaitė).

Chorai nugalėtojai apdovanoti specialiomis muzikinėmis statulėlėmis ir diplomais. Visiems kitiems chorams įteiktos nominacijos-padėkos ir suvenyrai. Renginį vedė 4c klasės mokinė Kamilė Letukaitė (Malvina) ir 5a kl. mokinė Emilija Abromaitytė (Buratinas). Renginio dalyviamas puikius pasirodymus dovanojo šiuolaikinio šokio studija ,,Kosmėja‘‘ (vadovė Diana Maciuvienė). Renginį įgarsino mokytojas Darius Vaitoška.

Šiame konkurse klasės ne tik varžėsi, bet ir skleidė gerą nuotaiką. Tikimės, kad kitais metais chorai vėl susirinks ir džiugins savo meniškais pasirodymais.

Informaciją parengė muzikos vyr. mokytoja Ingrida Jonavičienė.

Šaltinis: null