Mokinių IT inovacijos „Saulėtekio“ gimnazijoje

Šiuolaikinėje mokykloje išties yra daug būdų informacijai pateikti. Tik kyla klausimas, ar jie visi bendruomenėje pastebimi ir pateikimo forma patraukli. Turbūt šiandien įtaigiausiai veikia virtuali erdvė. Tad viliamės, kad ne veltui balandžio 13 dieną Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos I aukšto fojė pradėjo veikti nauja interaktyvi informacinė sistema, skirta aktualiausiai informacijai apie gimnaziją pateikti. Ja laisvai gali naudotis bendruomenės nariai ir į mokyklą atvykę svečiai.

Šio projekto autorius – IVb klasės mokinys Karolis Kundrotas. Tai informacinė skelbimų lenta – HP TouchSmart 520 PC liečiamas ekranas – ir joje Karolio susisteminta pagrindinė informacija: greitai patrauklia forma galima patekti į gimnazijos svetainę, naudotis visa aktualia informacija apie mokyklą ir gimnazisto perprogramuotu pamokų tvarkaraščiu. „Saulėtekio“ gimnazistus taip pat džiugina interaktyvūs Šiaulių miesto autobusų tvarkaraščiai.

Tai jau ne pirmas Karolio įgyvendintas IT inovacijų diegimo projektas gimnazijoje: į pamokas ir pertraukas jau kvietė mokinio moderniai sukurtas skambutis, pasitinkant 2018 metus Kalėdų nuotaiką padėjo išgyventi išmanioji eglutė. Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi nauja interaktyvia
informacine sistema ir linki Karoliui naujų kūrybinių idėjų ir sėkmingai pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė