AktualuKultūra

Mokslo ir žinių dienos šventė Šiauliuose!

Rugsėjo 1 d. visus šiauliečius kviečia Naujų mokslo metų pradžios festivalis „Vėl kartu“ – Šiaulių miesto mokinių ir jaunimo muzikos, sporto, pramogų, žaidimų ir atradimų šventė! Susitikimo vieta – Šiaulių parko estrada.
15 – 18 val. Edukacijų erdvė parko estradoje:
Drauge su partneriais:Povilo Višinskio viešąja biblioteka, Šiaulių techninės kūrybos centru, Šiaulių dailės galerija, JUSPO, Šiaulių Policijos Bendruomenės Pareigūnais, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus – Šiaulių skyriumi, Ukrainiečių integraciniu centru „Malva”, Fotografijos muziejumi parengėme daug įdomių veiklų ir mažiausiems, ir didesniems moksleiviams, tad nepraleiskite progos susitikti, pabendrauti ir kaip reikiant atšvęsti Rugsėjo 1-ąją Šiaulių parko estradoje.
„Kompanija šauni” aktoriai kvies fotografuotis, kojūkininkas ragins išmokti žongliravimo meno žongliravimo mokyklėlėje.
15-18 val. Muzikos ir šokio erdvė parko estradoje:
Scenoje pasirodys vaikų ir jaunimo kolektyvai:
Šiaulių menų mokyklos kolektyvai: Muzikos studija ,,En-den-du“. Baleto ir gimnastikos studija ,,Linksmosios pėdutės“ ir šokių klubas ,,Flamingas“. Muzikos studija „Tarp garsų“. Šiuolaikinio šokio grupė „Dance Mix”. Muzikos studija „6 stygos”. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentės Austėja Kardašiūtė, Akvilė Staražinskaitė, Ieva Visockytė. Meninio ugdymo studija ‚Mikitukas“. Šiaulių Romuvos progimnazija. Grupė „Šaukštai po prietų”. Extreme Šokių Mokykla.
15-18 val. Sporto erdvė centriniame miesto parke:
Visi Šiaulių miesto moksleiviai ir svečiai galės išbandyti savo gebėjimus sportinės rungtyse, į kurias organizuos Krepšinio akademija „Saulė”. Atviras jaunimo centras visus norinčius kvies į stalo teniso turnyrą.
O koks gi renginys be batutų, VR akinių, ledų, cukraus vatos ir kitų skanėstų.
18 – 21 val. – parko estradoje diskoteka jaunimui!
To dar nebuvo!
Ausį ir akį džiugins jaunatviška grupė SIMILAR – kuri pademonstruos kaip šiuolaikiškai gali skambėti saksofono ir DJ duetas. Iki pat sutemos pačią geriausią muziką gros DJ, o vos tik saulei nusileidus, parko estradoje išvysime nuostabų UGNIES ŠOU!
Pasitikime naujus mokslo metus įsimintinai!
Festivalio rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė.
Organizatoriai: Šiaulių menų mokykla ir Šiaulių kultūros centras.
Naujausia informacija apie renginį bus skelbiama Šiaulių miesto savivaldybės, Šiaulių menų mokyklos, Šiaulių kultūros centro FB paskyroje arba tinklalapyje https://www.siauliai.lt/lt https://menum.lt/ ir Etaplius naujienų skelbimo kanaluose.
Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai